Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kam v Nedelu na rande

nikus5555

Fíha dakujem za typ lebo to sadnút si niekde, zeby ten cintorín by som ja brala :-D len asi neviem kde je v tom meste cintorín ale vsak urcite by mal byt niekde:-D to ma este nenapadlo:-d

soffa

ak mate auto nie je problem,zbehnut niekam na hrad,popripadne kupele,ak sa poblizku nachadzaju.tie nase su asi tak 5 km od nas.a uz ma nic vobec nenapada,kedze u nas je viacero moznostii,to zavisi od toho kde byvas..ci tam daco je alebo nie

AdamKrt

V nedelu mozes ist - na turu, turistika. Ked je pekne, ist si zaplavat, ci opalovat sa. Zahrat si nejaky sport. Ist niekde napr. do nakupneho centra pozriet darceky pre rodinu, ci blizkeho. Alebo si kupit topanky, ci oblecene, co uz clovek planoval dlhsie. Niektore nakupne centra mavaju aj napr. rozne galerie s obrazmi.

Alebo doma si urobit obedik, nieco spolu upiect. Ist na huby, alebo rybacku, lov. Niekde na termalne kupele. Vymalovat si byt,....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kam v Nedelu na rande - Fórum - ZDRAVIE.sk