Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapach mocu

Príspevok v téme: Zapach mocu
pepko

Ahojte, chcel by som sa spytat, ci je normalne, ze ked vypijem kavu a po par hodinach idem na WC, tak ju citim z mocu? Tak isto to je napr ked jem suche chlebiky (tzv polystyren) a myslim, ze aj pri inych pachovo vyraznejsich jedlach. Mam pocit, ze niekedy to citim aj zo stolice. Je toto podla vas normalne? Ziadnymi inymi tazkostami netrpim, nemam ziadne bolesti ani ine priznaky.
Dakujem za odpovede

^_^

Úplne to isté pociťujem, 2litre denne pijem normálne ale pri pečive, ryžových chlebíčkoch a podobných veciach, cítim ten zápach v moči. :-O Inak všetko ok, aj konzistencia, aj farba.. :D Akurát o tom niečo hľadám a narazila som na tvoj príspevok. xD

pepko

Praveze vody pijem az az, v priemere vypijem viac ako tri litre denne a s kavou pijem vzdy aj vodu. Farba sa mi zda byt ok, hustota tiez, len neviem co s tou "vonou"

Ivka 1

Pri nedostatocnom piti tekutin sa meni aj farba a hustots mocu. Samozrejme strava ovplyvňuje aj vôňu a farbu moču. Kolko tekutiny denne vypijes ? Telo sa potrebuje cistit od skodlivin.

vodaaaa

treba piť viac vody, moč zapácha vždy vtedy ak jej pijeme málo. Nepoznáš to, že vždy po káve treba vypiť ešte pohár vody???

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapach mocu - Fórum - ZDRAVIE.sk