Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolesť zadnej časti tela

Príspevok v téme: bolesť zadnej časti tela
requiem

Už týždeň pociťujem bolesť zadnej kosti, pod krížami - ("zadku"), ako keby som tam mala modrinu - leže tú tam nemám. Bolí, keď sedím alebo sa chcem postaviť, pri chôdzi nie. Nespadla som na kríže, ani "zadok". Bolesť je tupá a dosť silná. Koža poškodená tiež nie je. ďakujem za odpoveď - možnú príčinu.

Ivka 1

Takze pri korculovani sa da velmi pekne narazit kostrc a krze.Pomahaju teple kupele s pridavkom soli z mrtveho mora alebo aloe - dostat v lekarni a natierat Fastum gelom alebo kostihojovou mastickou.Ukludni sa to ale moze to zacat boliet pri zmene pocasia.

requiem

takže takto. áno, spadla som asi pred 5 rokmi priamo na kríže z korčúľ. takže aj keď som to doteraz vobec nevnímala, môže to byť to...dá sa tomu akosi pomôcť teplými obkladmi, masážou, alebo čýmsi podobným?

Ivka 1

Vyzera to ako obrazena kostrc ale mohlo sa to stat aj v minulosti a uz sa na to nemusis ani pamatat. Ja som si ju obrazila pred 20 rokmi na sankovacke a mam obdobia,kedy ma dost intenzivne boli alebo aj ked sedim na moc tvrdej stolicke tak mam problem postavit sa.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolesť zadnej časti tela - Fórum - ZDRAVIE.sk