Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorá drogéria

ANGEL-DEMON

väčšinou v DM , mam aj zakaznicku kartu, takze ked kupujem parfem mam zlavu ako naposledy 2€, teraz som kupovala kokosovy olej tak aj na ten mi dali zlavu skoro 2€

ninka203

Od kedy som objavila e-shop www.nemecka-drogeria.sk stal sa mojim najoblubenejsim obchodom na drogeriu kupujem tam vsetko ta kvalita a vona sa s nasimi nema sancu rovnat su perfektne aj cenovo sa to velmi oplati dokonca aj ked mam zaplatit postovne

lubosk0470

Hľadal som si prácu. A teraz mám aj prácu aj drogériu - zdarma.
Ani vo sne by mi nezišlo na um, ja a drogéria.

lochness

DM - zlavovy system, essence, Catrice, Alverde

Teta - dobre akcie, 2 stojany essence + My Skin, sirsi vyber (KE)

cize ja to striedam podla toho co mi treba a kde su ake akcie :)

m25

ja milujem DM!! keby sa dalo , nakupujem tam stále :) lenže najbližšia je tak 50km..sem-tam v rakúsku ju navštívim ..

inak 101.

jankaaaaaaaa

tak farby na vlasy su jednoznacne najlacnejsie v teta drogerii aj sampony. loreal feria stoji v dmku okolo 7e, v teta drogerii 5e aj nejake drobne

maruska123

jankaaaaaaa napr minule som si bola kamoska kupit maskaru maybelline (neviem ktora to bola) do teta drogerie a ta bola o dost drahsia ako v dm

a vela veci je drahsich prave v teta, co som si vsimla

jankaaaaaaaa

to co maju v inych drogeriach aj v dmku, tak je jednoznacne o nieco drahsie prave v DMku. ale zase maju take znacky, kde sa inde kupit nedaju a navyse maju velky vyber zo vsetkeho

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktorá drogéria - Fórum - ZDRAVIE.sk