precitlivenost depresia,,,hak..co robit ?

Príspevok v téme: precitlivenost depresia,,,hak..co robit ?
zuzana1991

zacala som brat hak pred 2 mesiacmi,,,no prezivala som hrozne obdobie,,stale plac precitlivenost pesimisticke nalady,,,usudila som ze to bude z hak...su aj chvile ked sa citim dobre..no ked pride smutok len placem nic ma nebavia rozplace ma kazda jedna malickost...chcela by som sa opytak po akom case po vysadeni Hak by sa tie hormony mali spamatat a vratit do normalu :/ hak nebrala som dlho len 2 mesiace

AdamKrt

Hormony reguluje stitna zlaza. Doplnaj si jod. Napr. prostriedkom ako je vytazok z morskych rias KELP. Okrem toho si daj aj Horcik. Povedzme denne od 250mg. Ak zozenie tabletky, tak kludne i 300mg a 350mg. Ten priaznivo posobi na vyvoj nervovej sustavy a pouziva sa i pri represiach. Pre rychlejsi ucinok ho mozes aj cmulat.

Okrem toho si mozes kupit napr. medovkovy cajik, alebo z materiny dusky. Posobia ukludnujuco.
--------------
adriana98:

lecitin uzivat neni zle. Precistuje cievy, odburava cholesterol, je dobry na regeneraciu pecene. Ale zeby mal vplyv na hormony som este nikde nepocul...

zuzana1991

ja hlavne chcem aby to pominulo :// tak nerobim cely den nic len myslim na to zle :(( len sa bojim ci tie depky prestanu,,,aj ked predpokladam ze su z HAK kedze ssa az vtedy dostavili

jajka001_

načo sa chces trapit. ved ked ti nesadla tak ti nesadla. ja som mala pri nej este aj pobolievanie v podbrusku pocas celeho cyklu.

zuzana1991

ja nwm ci este nepockat mesiac do dobratia celeho balenia ci sa to neupravi,,,ale tie placlive stavy uz neznesiem :(

jajka001_

mozno ti to este ucinkuje alebo funguje aj menzes, mas to rozhadzane. ked som zacala uzivat tu novu hak tak to zmizlo.