Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strasne mi vypadavaju vlasy

jaja 89

ahoj ,,tiez zacali strasne padat , mam huste vlasy..tak som to nejak nebrala vazne ,ze sa to upravi ,ale po 4 mesiacoch strasneho padania pri zmyvani a cesani a fenovani .bolo plne WC vlasov , si zúz vravim, ved to uz ale neni normalne .. zacala som sa vypytovat ,ze co pomaha .a kamoska mi odporucila VICHY sampon cerveny , a selen zinok vitaminy .. je to uz druhy tyzden co poctivo jem vitaminy ,inak vzdy zabudam ,ale na toto si davam bacha .. a uz som si vcera 5 krat zmyla , lebo si zmyvam vlasy raz za 4 dni .. a vcera som uz videla vysledok .. vo vylevke asi 15 vlasov .. pri cesani malinko .a pri fenovani mi vypadlo asi 5 vlasov .. vravim si chvalabohu .. ze to pomohlo .. lebo uz som sa bala .. :) tak skus toto .papa

gastanko2016

mne začali viacej vypadávať vlasy po pôrode. Kaderníčka mi poradila zinok. Beriem ho už druhý mesiac a mám pocit, že je to o niečo lepšie.

marika6255

mne na padanie pomohli vitaminy amitamin® Hair Plus, su aj pre alergikov, okrem toho som skusila aj donnuhair a mne osobne nepomohla.shop.vitarian.sk

lola123

ja som používala asi 3 mesiace forcapil a dosť mi to pomohlo, teraz som ho vysadila, lebo vlasy padali už minimálne, čo je podla mňa úplne normálne a stále je to v pohode, ale zas každému pomôže niečo iné. každopádne treba vyskúšať kadečo

palomita

dobry den chcem sa vam nieco spitat mne padavaju vlasy ked mam suche ci mokre a chcem aby my narastlo vlasy paradte my

sida

Ahoj som po porode už 2 roky po dvoch rokov mi zacali vypadavat vlasy tak som skusila tablety REVALID a to mi naozaj pomohlo hned po mesiaci mi prestali povipadovat vlasy teras su naozaj silne a pevne... naozaj sku to pomože to .....velmy rada pomozem majte sa

evadurisova

Ahojte slečny, môj problém s vypadávaním vlasom bol tiež dosť zlý. Mám poruchu štítnej zľazy a vlasy padali jedna radosť. šampony, vodičky...všetko bolo márne. Kamoška mi poradila, aby som začalaužívať výživový doplnok Forcapil. Bola som už dosť skeptická, lebo som už polku výplaty dávala len do produktov, po ktorých mi vlasy padali snád ešte viacej. No bola som vážne milo prekvapená, ked mi po dvoch mesiacoch užívania Forcapil, každý chválil, aké mám krajšie vlasy, lebo ja sama by som to už ani nepostrehla. Teraz to už vidím aj ja kedže si gumicku do vlasov nemusím omotávať asi na stokrát:)každopádne sú zdravšie aj hustejšie. Odporúčam vyskúšať:)

ellene

ked vlasy vypadavaju, znamená, že je nejaky problem v tele. najskor virus alebo bakterie. vacsinou to byva na jesen. Dobre je použivať KAPUCINKU-kvapky. Je to ako na sposob antibiotik, len je to vyťažok z bylinky.mne to pomohlo, aj lupiny sa mi stratili, ktoré sa mi vždy po šamponoch vytvorili.tak skuste !!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strasne mi vypadavaju vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk