Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Panický strach z nočných motýľov

Príspevok v téme: Panický strach z nočných motýľov
STRACH

mám 21 rokov, ale mám panický strach z nočných motýľov. vždy, ked niekde nejakého vidím, tak sa celá rozstrasiem od strachu, že ku mne priletí, že si na mňa sadne alebo že sa ma dokonca dotkne. Keď ich vidím v noci v kúpelni a nemá ich kto doma odohnať, tak sa normálne rozplačem, lebo sa "nemôžem" osprchovať. Raz, keď som vyšla von z vane, jeden pri mne preletel a čuchol sa o mňa. Som sa rozplakala od strachu a znovu som šla pod sprchu. Viem, že to nie je normálne, každý ma má za blázna, ale ja neviem čo s tým mám robiť... proste mám strach, ani neviem prečo...

Xénia11

Panický strach treba riešiť , aby si si nejako v záchvate paniky náhodou neublížila .Ale ťažko to vyriešiš sama . A navyše je možno za tým skryté niečo iné. Mala by si vyhľadať psychológa .

sudo

On ten strach je asi kvôli tomu že keď si bola malá tak ti niekto hovoril aká je tá "mora" zlá alebo podobne a ostalo to v tebe od detstva tak sa toho bojíš, tu psychológ netreba len sa zoznámiť s pravdou o "morách". A keď to nepomôže tak sa neľakaj lebo nehryzú ani neštípu ani inak neškodia, jednoducho vezmi muchár a pľásk po nej a hotovo. Ja mám rešpekt pred osami a strach mám zo sršňov, ale vevýskam od strachu, chytím čo je po ruke a zahluším to, no a hniezda likvidujem bentínom a plameňom. Aj keď sa sršňov bojím tak vleziem na povalu kde sú večer po tme keď sú kľudnejšie a vypaľujem ostošesť. Len potom tam nemôžem týždeń ísť lebo zhoria len krídla ale hmyz prežije a lezie všade a je nebezpečný lebo po nohe vylezie pod oblečenie a je problém...

dobrýkamarát

Je dobré že to riešiš . Ale nemyslím si že to riešiš na správnom mieste .. Zdielam viacej názor , ktoré ti už iný napísali , ale hlavne ten že by si mala ísť za psychológom , prípadne to riešiť nejako inak ako len cez fóra . Panické fóbie sú totiž nebezpečné nie len po fyzickej , ale aj po psychickej stránke . Tiež by bolo dóbré preskúmať či u teba nieje prítomná nejaká porucha , ako tu už bolo spomenuté . Čím skorej objavíš svoj problém , tým skorej ho móžeš odstrániť .

mdcs

Choď za psychológom , načo sa máš stým trápiť sama . Veď si písala že ťa majú za blázna . Človek nie je bláznom len preto že má nejakú fóbiu . Ale naprek tomu to treba riešiť .

danka26

Cho za psychológom , možno je príčina tvojho strachu nie motýľ ,motýľ je len nesimpantycký objekt , ktorý sa stal spúščačom tvojho problému . Ten problém by si mala ale rišiť podĺa mňa skorej ako s neho vznikne nejaká porucha .

samotárka

Keď pocítiš strach , pokús sa sústrediť na niečo úpln iné . Rieš nejakú vec . Zamestnaj mozog . Ŕozmýšlaj nad tým ako vyriešiť niečo konplykované . Alebo. sa sústreť na niečo iné čo ťa trápy . Hlavne nepozoruj momentálny zdroj tvojho strachu .

peterr

Máš 21 a takto sa správaš ! Problém je nato aby sa riešil . Ale nie takto , písať po kadejakých fórach . Choď za psychiatrom na vyšetrenie , či nemáš nejaké poruchy , a dá ti niečo na upokojenie .

Dj Michal

Skús si kúpiť čaj- bylinky na nervy a pravidelne ho piť , odstrániť stres , prípadne zájsť za psychológom , ako tu už bolo veľa krát radené .

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Panický strach z nočných motýľov - Fórum - ZDRAVIE.sk