fobia z veku

majkl2

vies co obcas sa rozhodnem ze zacnem cvicit a aj stravovat poriadne ale vydrzim iba takych max 10 dni a potom sa vrati vsetko do starych kolaji

Richenz

mal som podobný problém, v 15 rokoch som mal 187cm a 65kg.. vyzeral som jak tyčka do kukurice... tiež som s tým nebol bohvieako spokojný a začal som cvičiť...teraz mám 16, 190cm a 85kg.. keby si ty začal cvičiť určite priberieš aj viacej, ja to nedokážem pretože som stále vo vývine.. ale v 21 je už vývin ukončený takže... trochu vôle a fitness centrum to vyrieši... držím palce :)

majkl2

ok dixi. my v rodine ja s bratom mame proste taky metabolizmus ze ja napr som tyzden doma ziadna fyzicka aktivita a vzdy pozeram chladnicku vzdy vsetko jem sam si kupujem a na konci tyzdna sa odvazim a nic xd a niekedy skusim ze tri dni za sebou jem uplne na maximum a stvrty den som uplne prejedeny a znova nic :D
teraz som brigadoval 6 dni a musel sakra dbat nato aby som jedol aj tak nic
ahh keby som dal 70 kg ( a to by som ich aj tak potom stratil)

M74

majkl2: Keď som bol v Tvojom veku, tiež som mal taký "problém", ale neskôr som to využil a dávno po skončení školy som si ešte kupoval študenské lístky :-) A čím som starší tým viac by som chcel vyzerať mladšie...

willywonkaa

hah:) ja mám 22 pomaly 23 a vyzerám fakt na 14-16-18 :-) absolútne mi to neprekáža, vyzerám mlado, a čo teraz:-)

AdamKrt

Teraz problem, ale v 40-50tke si to budes pochvalovat.

Ak chces posobit dojmom starsieho, nechaj si narast bradu a skus posilovat, cvicit a lepsie sa stravovat. Neboj sa. S pribudajucimi rokmi, pribudaju kilecka.

Niekedy staci zmenit len zivotny styl, stravovanie a ani nevies ako, vaha sa zacne menit.