Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako prebieha vyšetrenie u gynekologa?

ewelin28

tak a už to mám aj ja za sebou....a bolo to veľmi rýchle...trošku štípalo, ale dalo sa to vydržať...trošku blbý pocit, keď mi tam čumel cudzí chlap....ale ako sa vraví, zdravie nadovšetko!!!
takže baby, nie je sa čoho báť :)

velkovajciak

veď si trošku porozťahujte nožičky, nech vás trochu prevetrá, prefú(c)kne, hlavne v týchto hicoch! ;-)

J111

Co je na tom neprijemne, vopcha ti prst do vaginy, tak to treba brat:D Este stastie, ze muzom do riti nikto nic nepcha. Berte to tak, ze on to robi ako na beziacom pase. V podstate je gynekolog taky palcovac zien kazdeho veku a vzhladu.

Mia122

Ja zase neznašam vyšetrenie u gynekologa, radšej hocikde inde, zubar, krčny, operácia.. len ked mam isť ku gynekologovi idem tam s hroznym pocitom a hamblivosťou, že zase mi bude pozerať tam dole... bože

Nela41

Ja by som povedala, že gynekologické vyšetrenie je jedno z tých lepších. Naozaj je veeeľka kopa doktorov, ktorých sa bojím viac.
Ak nemáš nijaké vážnejšie problémy tak vyšetrenie či si panna alebo nie bude trvať chvíľu. Väčšina času teda aspoň v mojom prípade je o rozprávaní sa s doktorkou potom len vyhupneš rýchlo sa pozrie a zase rozprávanie. Inak cytológiu mne nerobili ešte nikdy a to som tam dosť často kvôli problémom. Mám 19 tak neviem no. A čo sa týka antikoncepcie nepotrebuješ podpis ak ti ju sama navrhne, mne predpísala HAK v 15tich (za to sa do teraz na ňu hnevám) a nepotrebovala som nič. Takže asi tak. Ale ak máš menej ako 18 bude treba podpísať niečo do zdravotnej poistovne zákonným zástupcom, ja som to zbehla domov dať podpísať a vrátila som sa s tým naspäť..

wurva

nie ewelin, neboj sa... vobec to neboli, ziadnej bolesti sa bat nemusis.... iba to stipne trosku pri tej cytologii.. pozri si na nete ako to vyzera, je to taka kefka... tak to je trosicku neprijemne, ale naozaj, len ako keby ta stipol nejaky hmyz a o sekundu ani nevies ze to zastipalo.. naozaj sa nemusis bat... nie je to sice prijemne... este k tomu moja gynekologicka ma to lezadlo alebo ako to nazvat... oproti oknu.... odostretemu do ulice :D ale stali tam aj doktorka, aj sestricka... tak to nebolo vidiet... a trva to len zopar minut... nebudes tam hodinu... :) naozaj sa neboj, uvidis potom, ze to nic nebolo :)

ewelin28

aj ja sa chystám na prvú prehliadku..už mám 24 rokov, je na čase, ale skôr som sa neodvážila...takže úplne bezbolestné to nie je? :( keď píšete, že to aj štipne, no snáď to tam nejako zvládnem, mám totižto panický strach z lekárov...ach nech už mám potom, ani spávať poriadne neviem, a to tam idem až o týždeň...ale čo žena neurobí pre svoje zdravie, že?..celá prehliadka s otázkami, vyšetrením a neviem ešte čím....trvá koľko asi?...a inak tie železá..to nebolí vôbec?

wurva

ked ides prvykrat, zalezi na tom, ci si, alebo nie si panna... ak si panna, vysetrenie ti robia iba ultrazvukom... a cez konecnik... maximalne ti este zoberu vzorky krvi a podobne.....
ak uz nie si panna.. spravia ti vysetrenie normalne... a cytologiu robia myslim vsetkym, co mali pohlavny styk.... nezalezi na veku.. mne robili v 19...
presla som si oboma.. a to vysetrenie cez konecnik bolo ovela neprijemnejsie, ako ta cytologia kefkou, co len naozaj na sekundu zastipalo a bolo po tom..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako prebieha vyšetrenie u gynekologa? - Fórum - ZDRAVIE.sk