Neviem Bojim sa

Príspevok v téme: Neviem Bojim sa
Igorko355

Ahojte môzte mi pomôct poviem vam to postupne zacalo to marihuanov ano vyfajcil som jej vela potom som sa akoby rozdvojil to po case preslo stale som pocitoval uzkost z niektorych veci myslel som si ze mam rakovinu lebo som si neco cital na internete mal som horzne depresie nemohol som spavat budil som sa... teraz si myslim ze mam schizofreniu strasne sa bojim cely sa trasievam nespim skoro vobec aj ked zaspavam tak mam v hlave take seliake myslienky a to si myslim ze je naznak tej schizofrenie ale ked mi niekto povie ze ju mam tak proste mne sa to v hlave a ta uskost este zhorsi a ked niekto povie ze nic ti neni tak ma to ukludni ja neviem co to moze byt mam strasny strach prosim pomoc =(

Igorko355

uz idem ale je to tazke z psychologmi maju vela ludi ale viem ze som v tom neni sam ale ta uzkosti je dost zla vec ked len tak pride =(

beeruus

Igorko355...skus skocim za niejakym odborniikom..chod za psychologom ale co..len tak sa porozpravat..ten by mal vediet, ze co to s tebou je...ale neboj...vsetko sa spravii :)

Igorko355

este som si spomenul raz som vypil hojne kavy a dostal som taky panicky zachvat ze umieram a potom som sa stale pozoroval ci to nepride znova a znova a stale dokola a potom som si precital o tej schize a bol som tam kde som lebo pred tou kavou som bol uplne v pohode stale stale pohodicka normal

Igorko355

stiez si si myslel ze pocujes hlasy ?? dnes som si precital ze sa to prejavuje pocutim myslienok a bum a uz si myslim ze si pocujem myslienky a stale presne z boka na bok sa prevalujem stale nad tym rozmyslam co mi je co mi je potom to namna pride ukost sucho v ustach a strach a uz nemozem spat vecer spim max 3 hod

jusraj 161

takze aby som ta upokojil
1.je to uzkozt
ked som mal 15 prvy krat som zafajcil nikotinovu cigaretu (marsku )
tak isto som nevedel spat a prevracol som sa ze neviem co somnou teraz bude ..
proste BLUD

2 v holandsku huli skoro kazdy
takze podla teba kazdy tam ma schizofreniu ?

3. inac mam podobny problem ako ty
mal som problemi koly dychaniu (uzkozt )
uplnou nahodou mi povedla kolegina , ze schizofrenia tak zacina
tak som si nasiel na nete co to ta schizofrenia je a BINGO
dostal som podobny strach ako ty

Igorko355

musim kupit caj no na spanie nejak sa odrelaxovat ale tak minule som si dal 3 tablety na spanie a nepomohli :-O

jajka001_

ked ti robi dobre metal tak pocuvaj metal a vsetko z coho mas blbe stavy nepocuvaj. vecer si daj nejaky caj na spanie alebo mlieko s medom a snaz sa cim skor zaspat.

Igorko355

nj ja som skôr na take metal taku drsnu muziku ale ked si pocuvnem raggea tak sa mi zmari ta spomienka z marihuanou a to mi enrobi dobre tak asi zacnem pocuvat veselu a plnu zivota!!!mne na tycho stavok vadi len spanok,a ze sa nemozem an nic sustredit stale dokolecka raz som bo lz mamou v Ba nakupovat a stale som sa jej pital mami fakt nemozem mat schizu,mami co mi je,mami padla mi kabela uz to zacina,mami nemal nikto v nasej rodine schizu... a stale dokola sa namne smiala proste ja mam raz dobry den raz zly a noc ma zdy dorazi

jajka001_

pustaj si stale muziku ktora ti robi dobre, to pomaha. nie depresivnu, nie agresivnu, optimisticku, veselu, pohodovu.