Neviem Bojim sa

Príspevok v téme: Neviem Bojim sa
Igorko355

Ahojte môzte mi pomôct poviem vam to postupne zacalo to marihuanov ano vyfajcil som jej vela potom som sa akoby rozdvojil to po case preslo stale som pocitoval uzkost z niektorych veci myslel som si ze mam rakovinu lebo som si neco cital na internete mal som horzne depresie nemohol som spavat budil som sa... teraz si myslim ze mam schizofreniu strasne sa bojim cely sa trasievam nespim skoro vobec aj ked zaspavam tak mam v hlave take seliake myslienky a to si myslim ze je naznak tej schizofrenie ale ked mi niekto povie ze ju mam tak proste mne sa to v hlave a ta uskost este zhorsi a ked niekto povie ze nic ti neni tak ma to ukludni ja neviem co to moze byt mam strasny strach prosim pomoc =(

Igorko355

hej asi pojdem teraz sa citim dobre lebo z niekym kecam a tak proste ale ked som sam tak myslim len na jedno alebo ked pocujem nejaky divny zvuk tak hned nemam to v hlave? atd ale mam rad svoj zivot aj ked je taky aky je ale chcem to aj tak zmenit!!! pustil som si bob sinclar lalala song a som v pohode este dam dobru sprchu naucim matiku nemozem stale zit z depresi a strachu!!! ale vecer sa to neda lebo v spanku to neviem ovladat

Igorko355

ale stale pocitujem uzkosti dost casto a hned sa zacnem triast sucho v ustach chodim cikat stale a tak bolest na hrudy

Igorko355

proste mama ma v robote jednu kamaratku psychologicku co brigaduje zdy si s nou pokecam uplna pohoda ulavi sa mi a zachvilu si zacnem namyslat blbosti a zas sa to vrati som taky zmeteni je to strasne toto prezivat ale mne vadi den prezijem uplne v pohode viem sa odreagovat skola ale ked pomyslim na ten spanok ten ma zdy rozrusi lebo zdy nad niecim rozmyslam a zrazu je z toho nieco ine a zas a podobne stale dokola uz tusim aj pri zaspavani hlasy pocujem a v tom sa hned zobudim neviem co to je ale ked mi niekto povie kladnu vec ze mi nic neni a tak tak ma to upkoji

Igorkoo355

s tou marihuanou to bolo tak ze asi 5 krat som ju mal dokopy a posledny krat som si jej dal vela ako keby som sa rozdvojil to o par dni preslo bol som zas v pohode ale hned po tej marihuane som zaspal som myslel ze to prejde ale som sa zobudil uplne spoteni a bojim sa fakt uz som to povedal mame a ocovi a stale hovoria ze si to len sugerujem a vseci tiez stale ze ti schizofreniu nemozes mat ale neviem ja citim opak aj ked si stale hovorim nic mi neni ale pocitujem to inak ale ziadne zvlastne prejavy toho nemam akurat ked spim tak mam take myslienky stale dokolecka raz to raz to proste sa seliak divne prepajaju a ked pocujem vo sne hlas tak sa hned zobudim a citim uzkost lebo si asi myslim ze mi nieco hovori v hlave =( je to strasny strach uz som hovoril ze idem k psychologicke ale potom som sa nato vykaslal ale asi tam pojdem!