Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

baktéria klebsiella

dufinpor

Rada by som sa spýtala na jednu pre mňa závažnú otázku: od februára 2010 vykašliavam hlieny,vybrala som 7 rôznych antibiotík a 3 krát pri cytológii mi bol v spúte nájdený bacil Klebsiela. Mám ísť na operáciu žlčníka a pupočnej hernie. Bojím sa z ohľadom na ten bacil a vykašliavanie hlienov. Často ma bolí hrdlo. Žlčník mám plný kameňov a veľké bolesti. Nebudú komplikácie pre ten bacil pri a po operácii? Vo štvrtok 4.11.2010 mám ísť na operáciu.
Ďakujem za skorú odpoveď.

RNG

Citricidal je potravinovy doplnok tj je volnopredajny, podobne ako potraviny.
Neplati to ale pre vsetky krajiny, niekde(Swedsko) ho jednoducho neschvalili a zakazali.Miestne lekarske a hygienicke institucie maju tu moc....

petrana_g

ten citricidal je volno predajný? mne dr. predpísala MEDOCLAV...ale neni to tam v letáku špecifikované že presne na tento druh baktérie...

petrana_g

zaujimave na tom je to že ja som mala problemy s močením v júli. vtedy som zobrala atb a nemala som žiadne potiaže. lenže vtedy nevedeli z moču ani určit o čo sa jedna, že tam bolo vela bacilov...tak bol zobraty ešte raz a znovu to iste, tiež sa nevedelo určit, od jula do septembra som zobrala 3 atb, pre inú chorobu. no až teraz po dobrati mi zopakovali odber moču a teraz mi dr.povedala že je tam klebsiella, a pritom od toho času čo som mala zápal a bolesti ubehli už 2mesiace...chcem sa opýtať či je možné že tento bacil spôsobuje bolesti brucha? to je jediné čo pociťujem také neurčité pichanie v bruchu. pri močení nemám žiadne bolesti.

5qo

citricidal ti zabere...daj si do googlu citricidal+brochure a v pdf ti to najde brozuru kde mas vymenovane vsetky typy klebseile ktore to nici , ja mam z tej tabulky vyskusane na sebe na 4 bakterie a vsetky to zabralo e coli,enterokok,stafylokok a proteus, vsetky to znicilo takze ak to ej v tabuulke zabere to an 100percent, najlacnejsie ta to vijde z iher.com pod nazvom GSE od firmi nutribiotic kup si 4oz balenie,alebo drahsie od nas z biozdravie sk. uziva sa 70 kvapiek do opl litra vody popijat po cely den

llek

Kelbsiela je jedna z mnozstva bakterii, ktore sposobuje rozne infekcie a jednou z nich je aj infekcia mocovych ciest. Infekciu moc ciset mozu sposobit rozne bakterie, pricom nie je rozdiel ci pricinou infekcie je E-Coli alebo Klebsiela alebo Pseudomonada, ak je to infekcia vyzera to vzdy rvanko- palenie pri moceni, caste nutkanie na mocenie, niekedy aj bolesti v krizoch a teploty. Ak sa zachyti bakteria v moci, dolezity je udaj o kvantite, kolko ich tam (t.j ci to je vyznamna alebo nevyznamna tzv bakteriuria). Ak ich je pod urcity pocet a nie su priznaky nelieci sa to, ake ich je tam nad urcity pocet a ak su priznaky lieci sa to. Ak je to velmi prekvapujuci nalez, radsej treba vysetrenie zopakovat, mozno sa to pri dalsom vysetreni nepotvrdi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

baktéria klebsiella - Fórum - ZDRAVIE.sk