Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pichlava bolest pri dychani

qwertzuiopas

Dobrý deň, mám hrozné bolesti ľavej časti chrbta pri nádychu odkedy som naň spadol. Bol som aj u lekára, ktorý mi predpísal rehabilitácie... bohužiaľ mi nepomohli. Známi mi vravia že to môže byť aj zo zaťaženia elektrickej gitary, ktorá je tažšia ako normálna a na ktorej hrávam tak hodinu denne. Trvá to už 2 mesiace. Prosím poraďte

Danka123456

Aj ja som si to už prežila asi pred 5 rokmi. Nemohla som sa poriadne nadychnut ani vydychnut cize som dychala minimalne trvalo to asi dva dni a potom na treti den to uz tak bolelo ze som poriadne ani nedychla tak som sla na pohotovost a zistili ze som mala posunuty stavec na chrbtici a ten mi pricvakol nejaky nerv co siel k srdcu a preto to bolelo.. dali mi lieky a za dva dni som bola ako rybka :)

Laura1

ahojte, ešte mi napadlo - bolesť viazaná na dýchanie - pohrudnica? Bolesť pri pohybe končatiny a s prítomnou citlivosťou v oblasti krčnej ,alebo hrudnej chrbtice a bolesť pri dýchaní - chrbtica ? Dievča666 zmeraj si teplotu.

Eliss2

Srdce ževraj neboli ani nepicha, je to pravda? Lebo mňa keď niekedy picha pri srdci, davam vždy vinu chrbtici.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pichlava bolest pri dychani - Fórum - ZDRAVIE.sk