Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stratila som najlepšiu kamaratku a teraz som bez priatelov

Príspevok v téme: Stratila som najlepšiu kamaratku a teraz som bez priatelov
Pimska

Ahojte. Veľa ľudí sem píše svoje problémy. Chcela by som poradiť aj ja. Pred časom som mala najlepšiu kamaratku. Bola to moja ako sa povie \\\"spriaznená\\\" duša rozumeli sme si vo všetkom chodili sme spolu von hovorila som jej svoje najtajnešie myšlienky a ona mne samozrejme tiež. Ale poslednou dobou sa zmenila. Ja nepijem a nefajčím ako dnešná mládež. Ona to tiež nerobila ale asi som ju začala nudiť´začala sa bavit s ludmi čo toto robia a dost sa zmenila boli sme stale kamošky ale už nie take no a naše kamaradstvo sa zakončilo tým že mi zatajila pre mna dôležitu vec. Páčil sa nám samozrejme taký isty chalan. Predtým sme sa dohodli že keby \\\"nedajbože\\\" sa sním jedna znas zoznamila alebo mu napisala na internete a tak že si o tom povieme. Slubili sme si to. Ale ona si snim pisala dost draždive komentare už par tyždnou a ja som sa to nahodou dozvedela. Nahnevalo mi že mi klamala do oči tak sme sa prestali bavit. Už je to pár mesiacov prešlo už leto a my sme spolu neprehovorili a ja si myslím že to inak nebude už ju nechcem ani vidiet. Tento rok som nastupila na strednu školu. A moj problem je že odkedy sa s tou kamaratkou nebavím som uzavretejšia viac do seba. Nemám moc kamarátov a poslednou dobou ma to trápy. Nemám si skym vyst von, nemam sa komu zveriť so svojim smutkom. Jedina priatelka ktoru mam moc rada je odomna vzdialena 600 KM a vidim sa snou len raz po pripade dva krat do roka inak si len piseme a volame cez webku. Ale bez kamaratov sa žit nedá. Ja som už toto mesto odsudila asi tu fakt neisu normalny ludia v mojom veku ktorych nezaujima len chlast, trava a šukanie... A tiež nemam žiadne zaluby, stale trčim doma pri pc alebo sa učim. Čo mám robiť? Ako si najst zaluby ktore by ma bavili a kamaratov? Bojím sa ludi oslovovat neviem o čom sa snimi rozpravať. Neviem už ako ďalej...

black9

Ahoj , prežívam niečo podobné ...síce mám len 13 a som asi mladšia keď už si na strednej , ale v škole je to podobné . Baba s ktorou som bola dosť dobrá kamoška , ale potom si našla inú začala sa s nou baviť o chalanoch . Nie že by mňa nezaujímali ,) chalani ale žiadny ma zo školy neuchvátil . O ničom inom sa skoro nebavia už len o chalanoch . Tiež ked som sa pokúsila jej napísať že som z toho smutná tak to zhadzovala na mňa , že ja sa s nou už nerozprávam atd. Nechala som to tak a uzavrela sa proste . Smutné na tom je že aj s babou s ktorou sa baví teraz sme vychádzali a celkom aj stále dobre vychádzame

Jessi_1111

Nuž, zostáva len nebáť sa. :) A hlavne nedusiť v sebe nenávisť, nech ti ktokoľvek akokoľvek ublížil, treba mu odpustiť, keď už nie preto, že by si to zaslúžil alebo ťa žiadal o odpustenie tak aspoň preto, aby si ty mala vo vnútri svoj pokoj, ver mi, stojí to za to. :) A okrem toho ako sa hovorí, Božie mlyny melú pomaly ale isto. Nastúpila si na strednú školu čo je skvelý začiatok toho nájsť si nových priateľov :) nesmieš sa báť osloviť niekoho kto ti je sympatický a s kým by si sa chcela kamošiť... či je to baba, chalan to je jedno... :) A záľuby? Musí predsa byť niečo čo ťa baví, neboj sa prihásiť na nejaký krúžok, ak ťa baví hudba začni hrať na nejaký nástroj, ak kreslenie prihlás sa trebárs na výtvarnú, alebo ak si na športy tak šport :) ... A ono aj to učenie je fajn, kiežby som sa ja k tomu vedela viac prinútiť :D
Držím ti palce a keby niečo, pokojne napíš :)

Sofiii

Mala som jednu priateľku ktora bola fakt best ale zoznamili zme sa cez internet,ale aj pres to som ju mala moc rada vedela poteši pomôcť atď. ale stala sa vec že sa mi rozbyl mobyl a už som si z ňov nemohla písať.Ona si zatiaľ našla novu kamaratku a mňa nahradila.Citila som že naše Kamractvo je ukradnute.Neviem čo mam robyť keď ona bola taka že taku kamaratku stratiť by bola veľka škoda :"( Keby som mala možnosť vratiť čas urobym to.Strašne to boli keď ti odyde blizky človek.A prepačte že tam mam chiby :"(

Konikova

10 rokov sme sa poznali a pre jej problemy v zivote sa vsetko rozpadlo ako domcek z kariet, mam pocit ze nase naj priatelstvo bolo len o mne a nie o nas, bola som oddanna a verny pes...blizki ma upozornovali, ze to nie je naj kamoska, no ja som si to nepripustila, vzdy som jej ochotne pomahala, vo vsetkom, a teraz je koniec, najviac co ma trapi je ako sa s tym zmierit! Mam pocit akoby som sa rozisla s partnerom po 10 rokoch a citim strasnu uzkost v hrudi. Boli sme spolu kazdy den, ak nie tak sme spolu volali, obidve mame male deti a mrzi ma to aj kvoli nim, lebo sa lubili

Deisa

Ahojte ja som ties mala naj.kamaratku bola mi ako druha sestra vsetko sme robili spolu vsade sme chodili spolu ale ona ma frajera a jej frajer to zakazal aby sme sa stretavali tak si mala vibrat ci ja alebo on ona si vibrala jeho a na mna sa visrala teras sa citim sama nemam naladu :( nic ma nebavi ani skole nevnimam ucitelov len s nou som bola stasna a teras som osamela :( :(

LMarika

Stratu nejakej tej kamosky, ci uz bola, alebo nebola oznacena za NAJ, zazila uz asi kazda z nas a ktora to nazazila, tu to este len caka. Dobra rada: Dovernosti a veci, o ktorych nechcete, aby sa o nich dozvedela cely svet, si nechajte raz a navzdy pre seba a NEZDOVERUJTE SA KAMARATKAM. Kamaratky su tu nato, aby sme mali s kym travit cas, aby sme mali s kym pokecat. Radsej si kupte nejake Kocurkovo, naucte sa 100 vtipov a tie dokola rozpravajte kazdemu, pripadne si povedzte nieco o beznych veciach, take tie reci typu, ze co ste vcera varili, co ste pozerali v telke, co vas zaujalo, aky mate nazor na taku a taku udalost, o ktorej sa hovorilo vcera v spravach... ALE NEROZPRAVAT DOVERNOSTI!!! NIKDY!!! Vsetko, co poviete, moze byt pouzite proti vam. Aj co nepoviete, moze byt pouzite proti vam, lebo mnohi ludia su intrigani a povymyslaju toho az, az... Ja som tiez mala dovernosti. Napriklad, ze ma osklbali poistovaci. A hanbila som sa o tom pred ludmi hovorit, aby som nebola za blbu. Aj ked na forum sa to nehanbim napisat, lebo to je anonymne, to je nieco ine. Naj kamoska to vedela a uz vie cely svet... A tiez uz nie sme naj kamosky. Uz vobec nie sme kamosky. Velakrat ma podrazila, tak sa uz ku mne nedostane. Ale podstata spociva v tom, aby ste nevytrubovali kade-tade, co nechcete, aby vedel cely svet. A dobre innerworld, ze jedni prichadzaju a druhi odchadzaju... Pekna myslienka. Presne tak.

NiKuŠkA596

Mala som fakt best BFF vždy sme spolu trávili veľa času a ták.. Každe ráno asi o 9-10 sme chodili vonku a prichádzali sme domov asi okolo tej 9-10 lebo ona nemohla byť dlhšie vonku.V tom čase čo sme sa kamarátili si našla jednu kamošku o rok staršiu. Ja som sa s nou nekamarátila lebo bola namyslená aj je. A v tom čase sme sa pohádali. Potom o tých 2-3 mesiacoch sme sa zase skamarátili ale neboli sme BFF . V tom čase sme chodievali von a tak .. Potom so mnou prestávala chodiť von (nevedela som prečo)... A zrazu na fb davala fotky s novou kamoškou ... Nikdy somnou nechcela uš chodiť von len v tedy ked jej BFF bola niekde preč..A potom na fb si ma dokonca aj zablokovala nechápala som tomu lebo som jej nič zlé neurobila aspoň kámošky sme mohli byť :( :( .

Anonymous96

(chalp)Aj ja som mal kamarátku ako není to moc podobné s tvojím problémom. Neboli sme ani najlepší ani podobne potom sa to skrútilo ale do viac než kamarát ale zahrával som si so situáciou že ona niekoho mala ale dala mi skôr najavo že chce byť somnou bol som rád a všetko a nakoniec som na to doplatil a išla naspäť za ním neskôr chcela zostať somnou kamarátka naďalej ale bol som nasratý lebo mi veľmi ublížila a nadával som neskôr mi to bolo ľúto ale už nechcela mi odpustiť a vôbec zostať v kontakte doplatil som na to ale možno som aj urobil správne neviem. Daj tomu proste čas pokiaľ sa fakt už vôbec neozve tak nestála za to alebo sa ozvi aj ty nič také hrozné nespravila každý raz klame :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stratila som najlepšiu kamaratku a teraz som bez priatelov - Fórum - ZDRAVIE.sk