Bolest v zadnej casti sehna Ľ nohy

Príspevok v téme: Bolest v zadnej casti sehna Ľ nohy
lukas479

Dobry den, chcel by som sa spytat co to moze byt ked ma boli v zadnej casti stehna Ľ nohy a co by bolo na to najlepsie alebo ci je nutna navsteva Dr. Boli ma to hlavne ked idem vstat zo stolicky inak pri chodzi jak to rozchodim je to OK ale ak si sadnem a najme v skole na 45 minut na stolicku a potom vstat tak strasne ma to boli. Boli ma to uz tyzden najprv som si myslel ze to bude svalovica ale cim dalej tym viac to boli. Mam iba 17 a nechcem to podcenovat. Mozno je to blba tema mi asi nikto neporadi ale predsa sa chcem poradit najrpv s niekym alebo kto to uz zazil. Za skore odpovede dakujem

Laura1

ahoj lukas479,treba to vyšetriť.Základné vyšetrenie Ti urobí i Tvoj obvodný lekár,a môže Ťa podla nálezu odoslať k odbornému vyšetreniu. Treba zhodnotiť- či je prítomný blok chrbtice ,či nie je citlivý výstup sedacieho nervu.Možno si sedel na tvrdšej chladnej stolici ,možno tiež nosíš kratšiu bundu a ráno je zima.Takúto bolesť som mala i ja pred pár rokmi,sedela som vonku na nejakom koncerte.Školská lekárka ma vyšetrila, dala lieky ,masti a postupne to prešlo. Neviem Ti inak poradiť,keď to bolí,tak asi k lekárovi . zdravím