Idem sa zabit

lemonka

Je uplne jedno ci to myslela vazne,alebo nie,podla mna sa nehodi sudit toho cloveka.Je jasne ze mala problemy,nech boli ake chceli,ale tazili ju az tak velmi ze pomyslela na to co pisala.Nie je pravda ze ti co o tom hovoria ci pisu to tak nemyslia,prave naopak kto to uz raz vyslovi tak nad tym uvazoval a je to varovny signal.Dufam ze si nic neurobila,bohuzial to moze byt aj list na rozlucku aby tu nieco zanechala.A potom pisat tu o cokolade a zubarovi je dost nemiestne,iste su tu aj ine diskusie kde sa to hodi viac.A nemyslim ze kazdy kto spacha samovrazdu je slaboch,aj toho najsilnejsieho cloveka moze v zivote nieco tak velmi zlomit ze prestane vladat.Nikoho na nieco take nenavadzam,prave naopak,nikdy neviete co vas v zivote stretne

janab

Dnes som čítala článok v +7 dní o dievčaťu zo Sniny,ktorá si cez net objednala vraha a už od septembra jej nieto..myslím si osobne, že ked sa stane taká tragédia, že dieťa nechce žiť, alebo už malo pokus o samovraždu, či sa zabilo, tak nefunguje rodina + komunikácia..v tomto konkrétnom prípade otec mínus, matka čudáčka a ešte dalšie deti,ktoré sú problémové..pekné dievča, mladé a predsa sa rozhodlo odísť zo sveta..
..dievčaťa niet, matke chýba-nechýba, nenašli ju dodnes a ani jej vraha..ani nevedia, či žije..

..sú ľudia,ktorí sa nevedia postarať o svoje vlastné deti..je to vrchol nezodpovednosti...

keksa

Kazdý ma nejake problemy, to by sa musel zabit každý tretí clovek, ze zima Ti je? no to je fakt jeden z dovodov na samovrazdu, je koniec oktobra, nemoze tu byt ako na Miami, každý si niecim presiel, prechadza, alebo prejde, samovrazdna nie je riesenim.

Raz mi bola povedaná taká príhoda, kde sa clovek stazoval, ze uz nevladze, preco prave on tak trpí, vtedy mu Boh povedal, pozri sa na domy pred Tebou a na kazdých dverach ten clovek zbadal kríž, pozrel na BOha a ten mu povedal, každý kríž znamena nejaku starost, nielen ty ju mas, ale vsetci s niecim ziju.

Na svete sme preto, aby sme problemy riesili, mas zdravie a to je to najcennejsie, preco o nho prist kvoli nejakej chvilkovej depresii a rozculenosti nad zivotom, vsetko sa vyriesi

keksa

Kazdý ma nejake problemy, to by sa musel zabit každý tretí clovek, ze zima Ti je? no to je fakt jeden z dovodov na samovrazdu, je koniec oktobra, nemoze tu byt ako na Miami, každý si niecim presiel, prechadza, alebo prejde, samovrazdna nie je riesenim.

Raz mi bola povedaná taká príhoda, kde sa clovek stazoval, ze uz nevladze, preco prave on tak trpí, vtedy mu Boh povedal, pozri sa na domy pred Tebou a na kazdých dverach ten clovek zbadal kríž, pozrel na BOha a ten mu povedal, každý kríž znamena nejaku starost, nielen ty ju mas, ale vsetci s niecim ziju.

Na svete sme preto, aby sme problemy riesili, mas zdravie a to je to najcennejsie, preco o nho prist kvoli nejakej chvilkovej depresii a rozculenosti nad zivotom, vsetko sa vyriesi

CmuQ

To su iba reci....preco to pises urob to!!ja ked som sa predavkovala tabletkami tak som to nikomu nehovorila a nepisala.....

rena23

Moze ich to napadnut. Mozno to az tak vazne nemyslia - znacna cast samovrazd je zufalym volanim po pozornosti. Radsej nech pisu na forum prispevky, ktore nemyslia celkom vazne, akoby v afekte svoje hrozby aj uskutocnili.

uhmuhm

janab- tak nejak som to myslela aj ja ale potrebovala som to rozpisat lebo ma irituju podobne prispevky. je viem ze sem moze kazdy pisat co chce kedy chce o com chce ale nechapem ako to niekoho moze uz len napadnut zabit sa. neviem. mozno som ja prilis optimisticka..aj ked neviem..lebo ani moj zivot nie je gombicka...

janab

Väčšinou tu píšu, že sa idú zabiť, lebo chcú na seba upútať pozornosť...no čo už..je to ich slobodná vôľa...nikomu nevidíme do duše a do hlavy.

uhmuhm

a zabila si sa? ci? to musis byt velmi slaba povaha ked utekas pred problemami a chces sa zabit a nie ich riesit. ano chapem myslis si ze riesenie neexistuje ale vzdy sa najde ver mi ja o tom viem svoje. nie ja som sa nikdy nechcela zabit ale bola som na to dost zle ale snazila som sa a teraz mam uplne super zivot. uvidim dokedy. a nechapem este jednu vec. ked sa chces zabit a pises to sem..naco? aby ta prisli zachranit alebo ta odhovorili? uz len to ze si to sem napisala...je jasne ze to nemyslis vazne a bojis sa. nechcem aby to vyzeralo ako ze ta nahovaram aby si to spravila ze ta chcem vyhecovat. prave naopak. ale nechapem to naco nad takimi blbostami vobec mozes rozmyslat. ved zijes len raz (aspon nebolo vedecky dokazane ze viackrat) tak naco si zivot ukoncit predcasne? aj tak raz zomres ale preco preboha teraz? nechapem.... inak sory ale napisala som to uprimne co si myslim o tejto teme

jajka001_

presne tak, s niektorymi vecami sa nemozes zdoverit blizkym ludom, nevidia to objektivne lebo ta poznaju, plus to co pisal lost, ze to budu vytahovat...verte ze budu...a linky dôvery? nech mi bolo akokolvek mizerne, bolo mi trapne tam zavolat lebo ten clovek na druhom konci je tiez len v praci a vidi to po svojom. ale ked to da clovek sem, za prve, pisanie je jednoduchsie, za druhe, ma tu vela nazorov, ktore sa aj doplnaju aj si odporuju. ziadna falosna lutost, ziadne trapne neuprimne povzbudzovanie, ako by sa to dalo cakat u pribuznych, priatelov, a cus, aby bol pokoj. vypises sa, vypocuju ta, poradia ti, aj ta sprdnu, a celkom objektivne. ano, aj tie negativne prispevky su dolezite, ak to nie su slabomyslne urazky.