Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti po plastike prs

Lia86

Mne pomohol Wobenzym, sice je drahy a zo zaciatku som brala 30tabliet denne, ale mala som pocit, ze pomaha, volala som aj dr, ci odporuca, povedal, ze nie je proti, ze staci tych 200tabliet si kupit, povedal, ze je to dobre na hojenie operacnych ran a na opuchy. Tak skus to, mozno pomoze, mne to pomohlo...

snehulienka444

dakujem, dufam ze prejdu, lebo ja uz som zufala.. stvrty den po a ja mam pocit, ze hrudnik mam ako vo zveraku... ked si lahnem akoby mi dych niekto vybil, je to hroza.. sama nevladzem ani vstat, priatel ma dviha z postele... Prsia mam napnute na prasknutie.. uz aby to preslo..

Lia86

Ahoj Snehulienka,

Ja som bola na augmentacii pred mesiacom, aj ja som mala tesne po bolesti, a neskutocne ma bolel chrbat. Tebe dr nepredpisal ziadne analgetika? Mozem poradit Flector rapid, ten trosku pomoze, ale neboj, za par dni sa budu bolesti postupne stracat, tie prve dni po su na umretie, ale to prejde:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.