Vztah medzi 20 a 16

usiko

fungovat moze, otazka ako dlho...ako tu bolo spomenute......

...ososbne na zaklade toho, co vidim okolo seba, tak najvacsiu sancu vydrzat stastne do staroby spolu maju pary, ktore sa daju dokopy vo veku 25 a viac.....a beru sa po 30-tke......nemozem sa to, ale tak mi to vychadza...lebo zatial vsetky vztahy okolo nas, co sa ludia vzali skoro po 20-tke, tak sa uz rozviedli alebo sa rozvazdaju...pripisujem to tomu, ze v starsom veku su ludia uz zrelsi, vedia co chcu a nevyvijaju sa tak ako okolo 20 a pred nou...a su rozumnejsi....

nevravim, existujuaj vynimky, ale asi ich nie je vela...:-((

janab

..no to teda nie..nevydrží..chlapec v puberte, začína spoznávať svoje telo, ty mu poukazuješ dalšie veci v posteli, ktoré on ešte nezažil..snád nebude celý život s tebou?..to si ani ty nemyslíš, však?..úplne bez budúcnosti...potrebuje chlapec dozrieť..ešte v duši dieťa.

AdamKrt

Tiez si myslim, ze par rokov... V 16tich bude velky cavo a skor to bude mat za vztah trtkaci...

Keby to bolo neskor, nepoviem, to moze kludne vydrzat. Ale v 16tich ma rozum niekde inde. Lomcuje nim puberta,hormony a plne vaja... :)

ta3

a preco nie?, vekovy rozdiel nie je velky, on je sice este velmi mlady, ale tak jednoznacne by som nehovorila, ze tento vztah dlho nevydrzi (a co je to dlhodobo?), vsetko je mozne, existuju aj vynimky
ja by som sa na Tvojom mieste na to nepytala, Ty ho poznas, my ostatni nie a ani by som nedala na nazory inych, mozu sa velmi mylit, takze jedina rada, skus to a uvidis