Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veľmi veľmi nafúknuté brucho :( bojím sa už

Príspevok v téme: Veľmi veľmi nafúknuté brucho :( bojím sa už
eiby

Ahojte, už som sa tu aj niečo dočítala, no stále mi to nepomohlo v mojich obavách ...
Mám veľmi navreté brucho, žiadne vetry, verím že i žiadne tehotenstvo. Pred rokom mi robili gastro a nepotvrdili mi celiakiu, kvôli ktorej ma tam poslala imunologička. Tá mi našla zasa alergiu na bielkovinu kravského mlieka, čiže nič mliečne u mňa nehrozí. No brucho ma bolí, no nie vždy, a vždy iné miesto a mám ho ako tehotná :( nedá sa ani stiahnúť, to potom bolí, ale je mäkké. V pondelok idem opäť na gastro, ale mňa ničí ten strach, čo to je :( môže to byť predsa len celiakia? Mám to cca 2 týždne a som z toho nešťastná :( stolica nie je pravidelná a nie vždy je "pekná" :) neviete, čo to môže byť? Ďakujem!

maciocicka

aj Ty Eiby?

to , ze je u &teba podozrenie na celiakiu naznacuje, ze sa netvoria traviace enzymi - predpoklad, ze je tiez oslabena a zachladena Slezina. Var si rano zeleny caj a prelej vriacou vodou nastruhany cerstvy zazvor. Potom to zlej a pi s medom. Jedz teplu varu - vyvarove polievky... Nic chladne alebo povahou studene, ako zelenina a ovocie a nic z chladnicky - ziadne jogurty. Ostatne ako nizsie. Tradicna cinska medicina ma vyborne odvary na zahriatie vnutra. Zena hned splasne....

maciocicka

Pre Generacia:
Ty urcite prestan jest surovu zeleninu a ovocie a zacni jest teplu stravu. Prestane Ta naduvat. Mas oslabenu Slezinu.
Uz som pisala a vidim, ze tuto dieteticku chybu robi vela zien. Vacsina mojich klientiek v poslednej dobe prichadza s podobnymi problemami. Maju oslabene travenie koli konzumovaniu chladnej stravy. Treba jest varene jedlo a korenit, pripadne cerstvy struhany zazvor... Ak uz je oslabenie vacsie pomozu bylinne odvary Tradicnej cinskej mediciny.
pre info www.tcmclinic.sk

radomil

Ahoj,
poznam vynikajuci caj, ktory velmi dobre precistuje traviaci system. Mam s nim velmi dobre skusenosti nielen pri nafuknutom bruchu ale dokonca aj pri zaludocnych vredoch, ale aj pri zlcnikovych kamenoch.
Urcite by prospelo aj uzivanie probiotik, ktore pomozu nasim crevam a upravia - postupne privedu nasu crevnu mikrofloru do normalu.

Pre viac info mi mozte napisat na mail.

inanitka

eiby nič iné ako celozrnnú ryžu ti ani odporučiť nemôžem,prečistí tvoje črevá najlepšie,jedz ju pravidelne a vymeň ju uplne za obyčajnú ryžu...

Generacia

Ahojte,ja mam tiez ten problem asi posledne dva mesiace. rano vstanem brucho ploche a potom sa najem niecoho a brucho ako v piatom mesiaci. jem aj vela zeleniny, ovocia, a j mliecnych vyrobkov. Dokonca si myslim, ze tomoze byt aj z toho mlieka.
Brucho mi ide prasknut. Som chuda a nemozem si dat ani obtiahnute tricko bez toho aby som brucho nemusela stiahvat dnu

janab

Ak by to bolo trávenie, tak odporúčam ľanové semienko a otruby zmixovať spolu a ráno kávovú lyžičku, alebo do jogurtu a pod. a potom psyllium..

majuša

Eiby, dúfam, že si s tým bola už u lekára a moja rada je zbytočná. Na diaľku sa ťažko radí, ale môže to byť aj cysta.

eiby

Ahoj, maciocicka,
nebola som u ženského ešte s tým. menzes mám pravidelný vďaka atk. niekedy ma zvykne dosť pichnúť pri vaječníkoch, i keď nemám pred ani po, ani v čase menštruácie. ale doteraz mi nikdy nič nezistili, iba som mala nedobrú cyto. na tú pôjdem tento mesiac... čo myslíš, že to môže byť?

maciocicka

Prepac, ze strasim. Roblili Ti vsetky vysetrenia gynekologicke a vylucili ochorenia vajecnikov alebo maternice? Aky mas menzes??? Ak je podozrenie na celiakiu, to znamena, ze Ti netravi. Pankreas asi netvori dostatok traviacich enzymov...Nejedz ziadnu surovu stravu, len varenu a teplu. Druha vec je, ci Ti je teplo, horuco vo vnutri tela, ci mas smad alebo prave naopak. Bolo by dobre Ta vidiet. pozri www.tcmclinic.sk, pripadne sa nakontaktuj

:))))

eiby
Ked mas nafuknute brucho bez vetrov mozu to byt creva -uvolnene.Niekde som citala ze ked sa je malo vlakniny tak sa creva uvolnia,ale asi to nebude pravda,lebo ty pises ze vlakniny jes dost.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veľmi veľmi nafúknuté brucho :( bojím sa už - Fórum - ZDRAVIE.sk