Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cervene vlasy

Príspevok v téme: Cervene vlasy
ZuZulla

Ahojte chcela by som sa spytat ci mi envie niekto poradit ako mam prejst s cervenych vlasou na medennu .. mam uz dost vyrastene asi 4 cm a uz to nevydrzim neznasam vyrastene vlasy... a ten ostatok mam vyblednuty cerveny odtien... a neviem co by to spravilo keby si dam na to medennu.. asi by mi to nafarbilo len tie moje vlasy a bolo by to este horsie ... hore rysave dole cervene :((( neviete o nejakej rysavej co by prekrila aj tie cervene ?

ZuZulla

Noo dobre tak dik za radu pojdem ku kadernicke .. tak snad na mna nebude kukat jak na debila ze chcem z cervenej na medennu teda .. len nechcem urazat ja si cenim dobre kadernicky lenze teraz nemozem vediet ktora je dobra a ktora zlaa.. uz som vela krat natrafila na ucnice a to som bola v roznych drahych kadernictvach ... lenze ked uz si do toho kresla sadnem nemozem odtial vystartovat ked zistim ze jej to neako nejde ...

zuzanam

Chod do kadernictva. Nevies ako sa farbia vlasy, tak to nechaj na odbornikov, nech si aj kadernicky zarobia. To je jedine, co ti ako kadernicka mozem poradit. Zafarbit sa to urcite da, ale nejdem ti tu vysvetlovat ako, to je na dlhsiu debatu. A hlavne, ak to budes skusat sama podla vseliakych laickych navodov, mozes si poskodit vlasy tak, ze ti ani forum zdravie. sk nepomoze.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cervene vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk