Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kandida,mykoplazmy, streptokok

Príspevok v téme: Kandida,mykoplazmy, streptokok
LinDDa

V lete mi zistili mykoplazmy, mám odvtedy stále dusivý kašeľ aj napriek tomu, že som prešla atb liečbou od Klacidu, cez Zinat, Bioparox,a nakoniec trojtýždňová "kúra" s Doxybene, od pľúcneho lekára. Bola som aj u imunológa, ktorý zistil iba to, že mám správne fungujúci imunitný systém, vraj nevidí "oslabené" hodnoty, ale z výteru hrdla zistil kandidózu. S bielym jazykom sa trápim celé roky, čiže nebude to zrejme len odpoveď na toľké atb. Lieky na kandidu mi predpísala infektologička - Sporanox. Zo spúta však zitila i streptokoka. Nevládzem už chodiť po lekároch, v každej ambulancii mi zistia niečo iné a ja už nechcem žiadne lieky ani vidieť, pretože mi vôbec nepomáhajú. Celé dni kašlem, pri živote ma drží iba to, že v noci to samé ustúpi, ale od rána sa idem znovu celý deň zdusiť.
Prosím o radu, ďakujem srdečne.

RNG

Rozhodne ho nekupis na Slovensku, daj si do vyhladavaca google.com slovo Samento, alebo Prima una de gato
co su oba vytazky z uncarie tometosy(Vilcacora?), specialne, tzv TOA free

mjanik

uvedené problémy sa dajú odstrániť akupunktúrou,väčšinou ide o špatnú prácu pečene a sleziny,výhody: nielen , že sa zbavíte uvedených ťažkostí,ale dáte si do poriadku uvedené orgány a všetko čo od nich závisí

mistralko

radim ti aby si skocil do centra alternamedica v bratislave. tam ti urobia doslednu detoxikaciu od tych tvojich vsetkych bakterii. oni liecia prirodnymi cestami a nie antibiotikami ale ucinne. a precitaj si tu jeden clanok na tomto portali zdravie. ja som to nasiel pred par mesiacmi som mal podobne problemy aj ked trocha ineho druhu ako ty lebo som mal chlamydie a helikobaktera a tiez som sa liecil uz dlhsie. az mi znama poradila ktora tam chodi aby som to vyskusal a konecne mozem normalne dychat a neboli ma zaludok co ma uz predtym bolel v kuse tri roky a j ked som hltal vselijake antibiotika. tu niekde si najdi ten clanok je to o detoxikacnych kurach. uz si nepamatam ako sa to presne volalo ale urcite je to o detoxikacnych kurach. mozes si to pozriet vo vyhladavani. a tam je aj na to centrum kontakt ale najdes si to aj na internete. netrap sa ale sa liec tak ako treba. ahoj!

RNG

Plesne a candidozy v tele potlacaju najma probiotika.
ATB. znicia probiotika a tak otvoria cestu pre premnozenie plesni a candidy.
Uz z detstva poznam napr hruby povlak plesni a kvasnych kultur na jazyku pri pouziti tetracyklinu, co si lekari zasadne nevsimali alebo to adresovali poznamkou-"to prejde samo, ked prestanes brat atb".
Kedze mame ale dnes povacsine vsetko sterilizovane, nemame moznost dostat dostatok probiotik na rekultivaciu criev a kedze probiotika nam vytvaraju vyse 70% obrannych latok, nasa imunita je velmi oslabena.

Klacid(claritromycin, macrolid atb) tvrdi, ze je ucinny na mykoplazmy, nielen bakterie, co sa mi zda divne, kedze adresuje len syntezu bielkovin v bakteriach, nie zamaskovane vnutrobunecne parazity, mykoplazmy.
Zinat(cefalosporin) a Doxybene(doxycyklin) tak isto neadresuju mykoplazmicke formy, inac by s nimi mali vyborny uspech v lieceni boreliozy a chlamidii, ktore maju okrem bakterialnej formy, na ktoru su atb ucinne aj mykoplazmicku, ktora aj po dlhsom lieceni doxycyklinom nevymizne a borelioza a chlamidie pneumoniae sa vratia spat, vlastne nikdy neboli vybite.
Nakoniec na ucinnost tychto atb. mas zrejme vlastnu skusenost, netreba ti to dalej vysvetlovat.
Ja som mal uspech doplnenim atb.liecby boreliozy dlhsim branim extraktu z olivovychn listov na viacerych pribuznych, ktorym sa to vracalo stale spat.Na mykoplazmy je podla mnohych alternativnych lekarov ucinny znacne aj vytazok z uncarie tometosy, produkt pod menom Samento, kde davka 2x20 kvapiek denne nahradi 15 az 20 gramov byliny uncaria tometosa.
Odmaskovanie buniek, kde sa skryvaju mykoplazmy tiez znacne pomaha nasemu vlastnemu obrannemu systemu ich znicit, NAC, rozne enzymi a Samento to taktiez robia.Je to obdoba "odhlienovania" na bunecnej hladine.
Proti plesniam je roztok citricidalu, ktory je zaroven ucinny na siroke spektrum bakterii, vcitane niektorych atb rezistentnym(odolnym na antibiotika)
Na plesne a candidy je velmi ucinny aj carvacrol(davka 3x100 mg), co je zlozka oleja z divokeho oregana.

fsadas789

Ho ho, presne moj pripad, len troska inak prebiehal...takze:
Zbav sa antibiotik, potrebujes sa znovu nastartovat, ked ti zabili vsetko zive v tele.
Budes sa musiet zbavit zdroja chorob, na to doktori nikdy nemyslia, v mojom pripade to bolo zavirenie, budes sa potrebovat zbavit virusov ktori sposobuju bakterialne vypuknutia choroby, v mojom pripade, ale mozes to skusit, na odvirenie odporucam zazvor, kurkumu, grep, horke veci okrem piva...mne pomohol liek menom alzental, neviem ako sa k nemu dostanes lebo zohnat ho je zazrak a este J.Valovic kvapky od prirody su zazrak, odporucam Angi...priprav sa na poriadne teploty, radim podporovat imunitu , ak mozes zohnat tak velmi vrelo radim kakaove boby, maju najvyssi obsah vitaminu C, brat vitaminy apod. Potom pit lipovy caj, aby si sa poriadne vypotila, zeleny caj na detoxikaciu ako prejdu tie problemy s kaslom. Radil by som po tom vsetkom detoxikacnu kuru, zbavit sa vsetkych zdrojov nakazy, v tvojom pripade ako si povedala biely jazyk. On naznacje ze mas znecisteny traviaci trakt, ak mas uplne vzadu tak hrube crevo, ak v strede tenke crevo, radsej si o tom poriadne precitaj...na precistenie criev odporucam vela vlakniny. Priprav sa ze budes poriadne vela srat a mozes vela schudnut, ale iba k dobremu. Nakoniec by som ti poprial vela zdravia a stastia, nech sa vyzdravis , lebo viem ake je to hrozne a nezabudni, neprehltavaj hlieny!!!! NIKDY, vsetky vypluvaj.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kandida,mykoplazmy, streptokok - Fórum - ZDRAVIE.sk