Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pacia sa mi zrely muzi

Príspevok v téme: Pacia sa mi zrely muzi
poow

je normalne ze sa mi pacia omnoho starsi muzi??? ... mam 20 a pacia sa mi muzi vo velmi zrelom veku .... paci sa mi na nich ked su pekne obleceny, vonavi, ked maju strnisko a pacia sa mi dokonca aj sive vlasy :( .... nie zeby sa mi nepacili mladí chlapi ale ked si predstavujem budunost tak je to prave s nimi ...

ta3

mna by zaujimalo, aky vztah si mala s otcom, moze to pramenit aj tam, inak ja som tiez ten typ, citila som pri nich vacsiu ochranu, istotu

niekto

pre zeny je uplne normalne ze sa im pacia starsi muzi tak ako je pre muzou normalne ze sa im pacia mladsie zeny

cisto evolucne:
mladsia zena ma vacsiu pravdepodobnost mat zdrave dieta

starsi muz ma v spolocnosti vysie postavenie a teda dokaze lepsie zabezpecit rodinu v minulosti to bolo o potrave dnes bohuzial o peniazoch ( co je dovod preco sa zenam pacia muzi ktory maju peniaze nehovorim teraz o zlatokopkach tam je to o niecom inom )

u niekoho sa to prejavuje viac u ineho zase menej ...

nie je problem ze ta taky muzi pritahuju
skor by som sa zaoberal tym ze ci by si chcela s takym chlapom zit

Boogie

Podla toho ako to popisujes hladas niekoho vyspeleho,ziadne dieta(teda,mnoho ludi v tvojom veku),ale mozno si nedala ani poriadnu sancu ludom okolo seba a spravila si zly usudok a hned si prijala nazor ze zrely muzi su tvojmu gustu lahodnejsi :) daj sancu ludom okolo seba aj ked vetsina su este deti,mozno tam caka aj zrely mladenec :P

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.