Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzdat sa alebo vydrzat a dufat ze bude dobre?

Príspevok v téme: Vzdat sa alebo vydrzat a dufat ze bude dobre?
SmutnyAniel

Ahojte...Mam taky problem...Zalubila som sa..Samozrejme je to uplne normalnja vec.Zalubena az po usi som uz asi 2 roky ale zatial sa stretavame ako taky \"kamarti\" je to nevysvetlitelne...ked sme sami chovame sa k sebe ako by sme tvorili par..vsetko spolu riesime,bozky,dotyky,maznanie...ale je tam jeden velky problem,lepsie povedane prekazka-jeho priatelka.Su spolu rok on ma 25 a ona ma 26,ja mam 17.Stale ma s priatelkou nejake problemy a vedsinou casu travi so mnou.Vzdy ked je s n ou pise mi smsky,vyhovara sa aby mohol byt so mnou...jednoducho povedane cely tyzden je so mnou a snou je asi len 2 krat do tyzdna.Naozaj som zalubena a je to muz stvoreny pre mna,co myslite,co by som mala spravit aby som ho ziskala uplne pre seba?..Sice sme jak par,ale len v sukromi a mne to nestaci,vzdy som nestastna ked viem ze je s priatelkou a ja bezmocne sedim doma.Niekedy mam chut povedat ze je koniec a nemozme sa stretavat,ale neviem si predstavit ze by som necitila jeho bozky,jeho objatia a dotyky.Tak nedokazem mu povedat zbohom.Preto sa chcem poradit s vami ci myslite ze existuje nejake riesenie....Poradte co mam robit?Ma to podla vas nejaku buducnost?:-(

noway

Absolutny suhlas! Vykasli sa nanho, nestoji ti za to a nema to vobec ziadnu buducnost. Mas na viac, ako na chlapa, ktory vas podvadza obe. A tym, ze ty o tom vies mu akoby este aj davas zelenu, dobre si to zariadil, chlapec. ty si prenho take to vzruso, zakazane ovocie, ktore laka, ale keby ste mali byt spolu oficialne, mozno by si mu uz az tak nechutila. Good luck!

goldrum

SmutnyAnjel: možno to bude znieť trochu drsne, no vždy keď spoznám dievča ako si ty, som presvedčený že dospievajúce dievčatá sú tie najhlúpejšie tvory na Zemi.
Plne sa stotožňujem s názorom AdamKrta.
Si ešte mladá, naivná, neskúsená, (pokračovať nebudem)...nájdi si radšej chlapca v tvojom veku ktorý ťa bude mať rád, bude si ťa bude vážiť a bude mať rešpekt k tvojmu telu. Takmer o 10 rokov starší kurevník ktorý derie minimálne 2 ženy naraz a tebe to vôbec nevadí...ver mi, to nebude tá najšťastnejšia cesta.
Preto otázka neznie "vzdať sa alebo vydržať?", ale "vysrať sa na neho alebo ho kopnúť do gulí a povedať o ňom pravdu jeho frajerke nech si kopne tiež?"

AdamKrt

Priatelku ma na vikend a na kazdy bezny den jednu-dve dalsie. Chlapec si urobil harem ako Ali-Paša a mlade pipinky mu to zobkaju z ruky.
------------
SmutnyAniel:

on podvadza minimalne 2 zeny. Teba a ju. Ty vies, ze podvadza a predsa je pre Teba dobry. Ty zase si vedoma vo vztahu, ze rozbijas niekomu iny vztah. Zasluzis si co mas. Idealne, nech Ti urobi este dieta a budete vsetci jedna velka rodinka. Lutujem len tu jeho priatelku, ak to este nevie... Kludne si zasluzis takeho chlapa a ked bude zle, bude toto iste robit Tebe s inou kamaratkou.

kafe

Och dievča.. toto je chlap ako stvorený pre teba? Ktorý podvádza? No keď stojíš o neverného chlapa.. musíš si len uvedomiť jeden krpatý detail. Tento chlap bude neverný každej jednej partnerke, ale čo tam po tom, že okrem teba bozkáva a mazná sa s ďalšími (vôbec nemusíš byť jediná, môže mať viac "kamarátiek"). Zábrany nemáte ani jeden, hodíde sa k sebe.. veď prečo by si sa nemohla podeliť aj s ďalšími kočkami o "skvelého" chlapa.. ináč, to musí byť strašne krásny život.. taký že sa o všetko delíš so všetkými a všetci ste jedna veľká rodina :)

kvakato

No musim uznat ze Bibi a Lemurik maju pravdu, lebo ak by si raz ty mala vazny vztah, tak by sa ti urcite nepacilo, keby ti niekto liezol do kapusty, mala si hned nazaciatku stanovit pravidla, kamarati ano, ale nic viac pokial ma priatelku, ja mam z toho taky pocit, ze s priatelkou sa chodi iba vychrapat a s tebou sa iba mutka a caka, kedy sa s nim vyspis aj ty, no a potom si najde zas dalsiu na romantiku a ty budes na sex. Nepokracuj v tom ak si nechces ublizit, maximalne mu daj na vyber bud ja, alebo ona, no ja by som neurobila ani to. Jednoducho by som otvorila oci a hladala inde:)

bibi123

SmutnyAnjel, este si mlada a naivna, daj si dole ruzove okuliare a pozri sa na to realne... ak by ju aj nahodou nechal-tak bude s Tebou a nenajde si popri Tebe podobnu husicku, ktora mu bude z ruky zobkat? samozrejme, ze maju akoze problemy a stavim sa, ze Ti hovori, ze je hnusna, tucna, neholi si nohy, ze si spolu nerozumeju, ale keby to bolo naozaj take zle, myslis si, ze uz by sa davno spolu nerozisli??? ved ich nic nespaja... ten chlap nema ziadnu moralku, toto je partner s ktorym chces zostarnut??? garantujem Ti, ze taketo typy sa nikdy!!! nezmenia a vzdy budu mat niekolko vztahov naraz a pokial si hlupa a nemas ani trosku svedomie, tak v tom pokracuj. A to Ti ani nevadi, ze sa bozkava s Tebou, potom ide za nou, ruky, ktorymi Ta mazna pcha do nej...chrape s nou a v jej objati zaspava... ved je to nechutne, nie???

Lemurik

Nema... myslis si snad ze sa rozide s nou a potom bude s tebou do konca zivota a vsetko bude krasne skoro ako z rozpravky? Neskor sa objavi nejaky problem s tebou a on si najde dalsiu a ty budes ta podvadzana... Ja vobec nerozumiem dievcatam ako si ty... bud mu das na vyber "bud ja alebo ona" alebo sa nanho vykasli. Teraz ublizuje sucasnej partnerke tym ze ju podvadza s tebou a neskor (pokial by sa teda stalo ze ju opusti a bude s tebou) to budes zase ty. Pokial by ta skutocne miloval tak by sa predsa uz davno s tou druhou rozisiel. Alebo este lepsie asi by si s nou ani nezacal kedze ako tak citam s tebou je uz podstatne dlhsie. Slusny clovek sa tak ako on nesprava. A ty v tom tiez niesi uplne nevinne ked si zacinas s clovekom o ktorom vies ze ma vztah s niekym inym. Mozno by ti dokonca prospelo keby si nieco take zazila z tej druhej strany.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vzdat sa alebo vydrzat a dufat ze bude dobre? - Fórum - ZDRAVIE.sk