Nechut na sex

Príspevok v téme: Nechut na sex
cridi

Chcel by som sa spytat,ci mate skusenost s nechutou na sex.Mam partnerku s ktorou ma sex vobec nebavi. Uz na zaciatku to nebolo nic mimoriadne a teraz to dospelo do stadia,ze uz spavame so sebou malo, iba 2-3krat do mesiaca a aj to je o nicom.Stratil som chut na sex a to som si o sebe myslel, ze som mimoriadne sexualne zalozeny. Z predchadzajucich partneriek som ani nezliezal, ked som nemusel, s touto mi to vobec nechyba a to nie sme ani 2 roky spolu. Napadla ma aj moznost, ci nemam nedostatok testosteronu, co ma za nasledok nechut na sex. Da sa nejakymi tabletkami zvysit hladina testosteronu?

uzivatel

pre funkciu pohlavnych organov su dolezite aj stopove prvky zvlast zinok
V nasich krajinach je poda chudobna na zinok preto nie je ani v strave.Uzivajte zinok dostat v lekarni.

uzivatel

pre funkciu pohlavnych organov su dolezite aj stopove prvky zvlast zinok
V nasich krajinach je poda chudobna na zinok preto nie je ani v strave.Uzivajte zinok dostat v lekarni.

uzivatel

pre funkciu pohlavnych organov su dolezite aj stopove prvky najma zinok.
V nasich krajinach je poda chudobna na tento prvok.Skuste uzivat zinok dostat v lekarni.

uzivatel

pre funkciu pohlavnych organov su dolezite aj stopove prvky najma zinok.
V nasich krajinach je poda chudobna na tento prvok.Skuste uzivat zinok dostat v lekarni.

uzivatel

Pre funkciu pohlavnych organov su dolezite aj stopove prvky.V Europe zvlast je poda chudobna na zinok ktory hra vyznamnu ulohu pri spravnej funkcii
prostaty a tvorbe pohlavnych hormonov .Skuste uzivat
Zinok dostat v lekarni.

house

Pre funkciu pohlavnych organov su dolezite aj stopove prvky.V Europe zvlast je poda chudobna na zinok ktory hra vyznamnu ulohu pri spravnej funkcii
prostaty a tvorbe pohlavnych hormonov .Skuste uzivat
Zinok dostat v lekarni.

house

Pre funkciu pohlavnych organov su dolezite aj stopove prvky.V Europe zvlast je poda chudobna na zinok ktory hra vyznamnu ulohu pri spravnej funkcii
prostaty a tvorby pohlavnych hormonov .Skuste uzivat
Zinok dostat v lekarni.

anonym777

chcem upozornit na vasoplex,ze su dva druhy balenia,jedno v mensej krabicke 60t,tam citit vonu,to bolo ucinne,druhe vo vacsej,uplne to iste 60t,ten isty obal,ziadna vona,ziadne ucinky.