Nechut na sex

Príspevok v téme: Nechut na sex
cridi

Chcel by som sa spytat,ci mate skusenost s nechutou na sex.Mam partnerku s ktorou ma sex vobec nebavi. Uz na zaciatku to nebolo nic mimoriadne a teraz to dospelo do stadia,ze uz spavame so sebou malo, iba 2-3krat do mesiaca a aj to je o nicom.Stratil som chut na sex a to som si o sebe myslel, ze som mimoriadne sexualne zalozeny. Z predchadzajucich partneriek som ani nezliezal, ked som nemusel, s touto mi to vobec nechyba a to nie sme ani 2 roky spolu. Napadla ma aj moznost, ci nemam nedostatok testosteronu, co ma za nasledok nechut na sex. Da sa nejakymi tabletkami zvysit hladina testosteronu?

megi-n

...ešte je tu na mieste jedno otázka....stačí to aj tvojej partnerke? ...nemá ona snahu Ťa povzbudiť k častejším výkonom ? :)))

genesis.svk

Jedine co to dalo mne ze kazdy vecer co si idem lahnut sa modlim aby som sa uz rano nezobudil. A to ani neverim v toho hajzla tam hore ale len sa snazim vyuzit kazdu jednu moznost co by mi mohla pomoct aj ked jej neverim. Pre cloveka ktoreho ciel v zivote bolo mat zenu a rodinu je strata libida sakra skrt cez rozpocet. stratil som kvoli tomu tri partnerky a znemoznuje mi to najist si dalsiu. Mozno nepotrebujem sex ale bohuzial vztah mi chyba. Je to ako cely zivot zit na izolacke .(

lea

to genesis.svk: no je to neprijemne, ale preco ti to uplne znicilo zivot? urcite opacny extrem by bol pre zivot obtiaznejsi. takto sa aspon mozes venovat inym veciam, napr.praci a vela v nej dosiahnut. Mam jedneho znameho, ktory ma enormne potreby a zaberaju mu aspon 2 hodiny denne kazdy den (masturbacia 6x denne), hovori ze keby ten cas vyuzil zmysluplnejsie, uz by bol u nich vo firme riaditelom

genesis.svk

No nechcem ta strasit mne sa nieco podobne stalo v 23 rokoch a momentalne som uplne extremny hyposexual. Skusil som uplne vsetko bol som u troch sexuologov a skusil som aj vami spominany tribullus a aj testosteronove injekcie. Nic mi nepomohlo. Mozem len povedat ze je to horsie ako rakovina uplne mi to znicilo zivot. Odborne sa tomu hobvori Hypoactive sexual desire disorde a je to povecsie neliecitelne. Drzim palce aby si to mal len z nedostatku testosteronu alebo popripade zhorsenou funkcou stitnej zlazy alebo zvysenou hladinou prolaktinu pretoze inak si v prdeli.

wht

hladina testosteronu sa da zvysit tabletkami-Tribulus terestris...beru to zvycajne chlapici ktori posiluju...nestazoval sa nikto zeby to malo vedlajsie ucinky...ale mozno chyba nebude v nedostatku testosteronu ale vo vas

lea

Ja by som radila zamysliet sa, ci sa to tyka iba jej alebo ci ta uz nezaujimaju zeny vseobecne. Krajne riesenie je ulet s nejakou inou zenou, aby si si to overil

power

Pozri si temu - Skusenosti s Vasoplexom.RNG tam odpoveda,co moze pomoct zvysit sexualne libido.(tribulus terrestris)