Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cievy?

Príspevok v téme: cievy?
majka__

pred par dnami sa mi na lytku spravilo take cosi "cervene", co vyzera ako ani nie hematom alebo co ale akoby nejake "metlicky" alebo ja neviem ako to nazvat. proste to vidno dost... som sa chcela opytat, co to moze byt? nie je to hrbolate, neboli ma to, len to vidno... a trosku to narastlo (akokeby sa to rozpinalo?) stretli ste sa s takym niecim? problemy s cievami mame v rodine... (mamka ich mala, stari rodicia z oboch stran...)... viete mi poradit? ze co to je, popripade sa na koho obratit?

majka__

laura: nie, este raz som si pozrela obrazky boreliozy a nevyzera to tak. skor by som povedala, ze to zacervenane miesto vyzera ako nejaky ekzem alebo co. ale ekzem som raz mala a bolo to ovela vacsie. tie cievy ma napadli iba preto, lebo moja mamka ma cele take cervene lytka (tiez jej to zacinalo na malom kusku nohy a dnes ma cervene - niektore miesta pomaly az takmer cierne) cele lytka. a ma problemy so zilami a cievami - berie na to lieky. ale ved pokial sa to bude zhorsovat, tak pojdem k lekarovi. dakujem za odpoved.

Laura1

majka_:Vygoogli si BORELIOZA FOTO a nájdi
Borelioza foto/Borelióza příznaky/ a Lymská borelióza-Novinky cz. .Pozri si to. Ale nemáš to iba nejakú alergiu? Ak by sa Ti to nezdalo,chod radšej v pondelok lekárovi.

majka__

mam pocit, ze to asi toto nebude. totiz - mam pocit, ze je to akokeby "ohranicene" - tvori to taky kruh. skusala som do googlu obrazkov zadat "zilkove metlicky" a ukazalo mi ten kozmeticky problem. ale tam bolo jasne tie zilky vidno a to, co mam na nohe vyzera trosku inak. citala som na nete (uz neviem kde som sa to preklikala), ze vraj nejakou takou skvrnou zacina aj borelioza, ked sa prisaje kliest na mna. pred 3 tyzdnami som bola na dovolenke a sucastou dovolenky boli aj 2 turistiky (z toho jedna po lese). ale ved kliesta by som si vsimla nie? v zivote som kliesta nemala... iba komarov a to som si skrabala (stipnutia od komarov) - dufam, ze som si neskrabla aj pripadneho kliesta :-(...

Laura1

ahoj majka,myslím si,že to budú metličkové žilky- teleangiektázie.Sú tesne pod kožou ako jemné pavučinky.Sú kozmetickým problémom.Skús si vygoogliť buď ako žilkové metličky,alebo teleangietázie a porovnaj si svoj nález s obrázk.prílohou zdravím

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cievy? - Fórum - ZDRAVIE.sk