ticha domacnost

lienka123456

Na tej oslave si nikto zo zucasnenych nic nevsimne. jednoducho nebudu medzi sebou komunikovat, viac sa budu venovat inym zucasnenym. Nasi tak uz spolu prezili viacero oslav. Inak cez vianoce to bude najhorsie, hned budeme mat po peknych vianociach
a co sa tyka predoslych prispevkov, tak ano, ja som sa na to pytala,,,a odpoved ziadna. A je to velmi tazke sa na to spytat rodicov. Raz som v sebe nazbierala odvahu a spytala sa otvca, ci sa nechytsaju rozviest. A on, ze uvidime. Od toho uz presiel cca roka stale su spolu. Rozvod by bol velmi narocny kvoli deleniu majetku, hypotekam atd. Takze ich manzelstvo je skor len formalne.

janab

Len oni dvaja vedia čo sa stalo a prečo sa tak správajú. Myslím si, že nič neporiešiš, kým jeden alebo druhý nepovie aj tebe na rovinu čo sa stalo..ale určite sa niečo vážne stalo.

ustarostena

ja sa normalne bojim co z toho u nas bude a ako to bude pokracovat...buduci vikend maju ist na jednu rodinnu oslavu mimo mesta a budu v hoteli, si neviem predstavit ako to vydrzia :(

lienka123456

dobre, uz som sa zlakla, ze budes moja sestra, lebo aj ona ma 23 :))
moji rodicia maju praveze uz asi 2-3 tyzdne lepsie obdobie, ze spolu aj prehovoria, otec zje obed, ale predtym niekolko mesiacov nic, absolutne ziadna komunikacia. Neskutocne ma to ubijalo. Ale teraz cca po 2 rokoch som na takuto situaciu uz pomerne zvyknuta, hoci stale vnutri trpim

ustarostena

ahoj lienka, tak to mi je velmi luto ze ty taketo situacie prezivas uz tak dlho :( vobec sa to medzi vasimi nelepsi?
a smiem sa spytat kolko mas rokov? ja 23 a som momentalne v dost stresovom obdobi a do toho este tieto problemy rodicov...

lienka123456

ustarostena:
ja prezivam doma to iste, uz dva roky cca:(je to strasne, radsej by som bola, keby sa rozviedli:(
ak chces, mozme sa o tom porozpravat