Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aky mobil kupit?

Janka222

zdravim.ako vidim,dlho nepisal nikto k tejto téme nič.Ja sa chcem opýtať, či má niekto mobil Nokia x3 touch and type? chcela by som ho kúpiť,ale neviem či robí dobré videá.Keď chodím na koncerty,nemám čim kamerovať, keddže foťák mi veľmi hučí a nepočuť hudbu.

uhlie

No mobil je na telefonovanie, tak si treba kupit taky, z ktoreho sa da bez problemov volat. Ja mam uz 7 rokov Sony-Ericsson k750i a stale funguje bez vacsich problemov, bateria vydrzi bez nabijania aj tyzden, pri kazdodennom telefonovani. Hry, ani internet na mobile nehram. Nokiu by som nechcel.

Megy10

ja mam LG a je to v preklade lacny dzad! na narodeniny som dostala mini Iphon no stihli mi ho v ten den aj ukradnut, tak som velmi neodskusala, ale planujem si kupit mini experiu.

zebra108

ja tiez nechcem dat zanho vela ale ked si uz ho kupim tak chcem aby mi aspon dva roky vydrzal,chystam si objednat nejaky z aukro.cz su tam lacnejsie ako na slov.aukre ale neviem ze ktora znacka bude lepsia lebo s LG,IPHONE...a tymi novinkami nemam skusenosti

lost

Ja by som zobral co najlacnejsi :D
Preco?
1. nebude ma to lakat sa na nom hrat a stracat to najcennejsie co mam - CAS.
2. ak to stratim, alebo mi to ukradnu, nebudem plakat, lebo to bolo - LACNE.

Sice niekedy si hovorim, ze no mohla by byt sranda mat taky super mobil, mat tam GPS, vediet kam idem, atd. atd.. ale tosi hovorim uz tak 2-3 roky. A nejak sa mi ani nechce taky kupit :) vacsinou sa tam vzdy najde nieco, co mi aj tak nevyhovuje.. Ale zalezi od vela veci, ako sa na to clovek pozera :)
Ale ak sa to tak vezme:
1. fotak mobil mat dobry nebude mat NIKDY, to je fyzikalny fakt v roku 2010..
2. na mobile si nevychutnam film NIKDY, o tom som sa presvedcil aj o svojom 3 rocnom iPode, je to sranda pozerat simpsonovcov vo vlaku a s tym vyplnit cas, ale daleko lepsie si ten serial vychutnam doma na aspon LCD k pocitacu..
3. hry su na mobile skor urtpenie ako relax, narocne to ovladat, atd..
a co ine by mi mohol ponuknut? jedine to GPS by ma bavilo, lenze to by som vyuzival bud asi raz za stvrt rok, alebo oci aj mesiac, alebo len tak z nudy meral rychlost vlaku a autobusu, z nudy.. Ale to by ma asi rychlo preslo :)

Ja mam taky SE k510i a nokiu 6100 a este nejaku extpress music, tu som nezapol asi 2 mesiace uz :D na telefonovanie mi to bohate staci, sms neznasam pisat aj tak, to uz radsej cez internet, kde to mam daleko lacnejsie (zlaty manager v tmobile, kde mi vdaka hre MATRIX dali sms za 0,11Sk :P zobral som ich par tisic a stale mam dost, uz roky..) :D

A to ci mi mozgove bunky zohrieva stary, alebo novy model mobilu, je mi uz plne jedno :D (Teda ak stary nema vysoky SAR)

bibi123

ja mam LG crystal a som spokojna, nezamrza... u kazdej znacky sa vzdy najde nejaky vadny kus, vela ludi nadavalo na iphony, ja som ho mala 2roky a ani raz s nim nic nebolo... co neodporucam su samsungy-tie sa kazia, maju nekvalitne obrazovky...

karkulkaa

ja som dostala LG ako darček od môjho priateľa a najradšej by som ho otrieskala o stenu a hodila do mora....je pekný, ovládanie super a zvykne zamŕzať a najmä vtedy ak mi má zvoniť budík do práce....takže len čakám na vianoce kedy dostanem nový

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.