poradte ....kedy?

Je to jasne

moj nazor : taka laska lahko vyprcha...ani nevies kedy, casom ta zunuje alebo ty jeho , alebo len jednoducho uz nebude splnat tvoje predstavy...rozidete sa ...ty prides o panenstvo a budes lutovat..a mozno nebudes - lebo ti ostanu aspon pekne spomienky - ale tie su na nic.. potom budes mat este niekolko pratnerov a s kazdym sex no a uz sa to stane rutinou ako bezna sucast kazdeho docasneho vztahu - to je jedna verzia udalosti

weweka

ja sa dotoho praveze nechcem vrhnut myslim si ze ani mojmu partnerovi neprekaza ze sex nemame ale ajtak sa bojim predstavy ze mu ide iba oto a ja sa ho nato nechcem pytat na druhy tyzden mam 18 a citim nieco take ze to proste chcem mozno mi iba nacas preplo pretoze takyto pocit som mala aj raz v 15 rokoch a som rada ze som to vtedy neurobila

rena23

Je to na Tebe, len sa zamysli nad tym, co by bolo keby... podla mna mas este cas. Vsetky sociologicke a psychologicke prieskumy tvrdia, ze skory sex maju frustrovane deti s nedostatkom zalub a rodinneho zazemia a naopak... Ale je dobre, ze o tom vobec rozmyslas a nevrhas sa do toho bezhlavo...

Je to jasne

ja mam len 18 rokov, ale uplne suhlasim s renou23. Sex je dolezity krok v zivote a chcem ho mat len s tym chlapom, za ktoreho sa aj vydam...Asi to znie naivne, ale ina predstava - niekolko sexualnych partnerov sa mi vobec nepaci..

rena23

Optimalne by bolo v case, kedy by potencialne tehotenstvo uz nebolo problemom - takze, ked budes mat kde byvat, zarabat a mat staleho partnera a to asi v teen-age nebude. Som zhrozena, ze sa v sucasnosti sex berie ako bezny druh neviazanej zabavy.