Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VNÚTORNÉ STEHY

Príspevok v téme: VNÚTORNÉ STEHY
Burinka

Ahojte, som tu nova a prosim vas o radu.
Som 9 dni po gynekologickej laparoskopickej operacii. Na 6 den som si bola dat vybrat vonkajsie stehy a od nasledujuceho dna mi z dvoch ran vytrcaju nitky. Myslim, ze su to niektore z vnutornych stehov, ale nemali by sa sami rozpadnut? Prosim ak viete, poradte co s tym.
Dakujem.

Burinka

Dakujem za odpoved,
ale vonkajsie stehy som mala zasite modrym silonom, ktory mi lekarka vybrala. Na druhy den po jeho vybrati mi to zacalo mokvat a vychadzat nitka,ale susila som to alkoholom a rana sa zahojila, len ta nitka tam stale strasi a nejde von.

jajkafr

ahojte
pri laparoskopii sa nedávajú vnútorné stehy... pri laparoskopii sa využíva prístroj, ktorý strihá a zároveň zošíva bez nitiek... používa sa tam vysoká teplota, ktorá spája tkanivá čiže nitky nie sú potrebné... ten steh, ktorý ti drčí z rany je vonkajší steh, ktorý sestrička asi zabudla vybrať alebo ho prehliadla... zober pinzetu, vydenzifikuj ju a skús to potiahnúť ak je uvoľnený pekne ho vyberieš...
macka a ten steh v bruchu bol tiež vonkajší... ja som mala to isté po poslednej operácii mi vybrala sestrička stehy a o pár dní som si našla v pupku modrú nitku...

macka26

bud sa casom rozpadnu.. alebo vidu von:D

ja som si takto z pupku na dovolenke po pol roku po laparoskopii vytiahla vnutorny stich, nakolko mi hnisal pupok a ja som nevedela preco a potom som tam asi po mesiaci hnisania nasla modru snurku. tak mi vyhnisal vlastne von...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.