Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aká je primeraná k mojmu veku?

bibi123

ja som musela byt doma o 17tej, v lete cez prazdniny o 19tej:O) rodicia sa o Teba boja, keby Ta nelubili, tak im je to jedno. Vaz si, ze im na Tebe zalezi, mas stastie, aj ked to mozno dneska beries ako krivdu, ze musis byt o 21doma:O)))

janab

Tvoja mama má o teba strach a chce kľudne spávať. Takže jej to nezazlievaj. Tento vek je veľmi nebezpečný v tom, že človek podľahne hocičomu, len aby bol prijatý v určitej skupine ľudí. Ak nesklameš svoju mamu (je to o dôvere), tak určite ak budeš staršia, tak budeš mať vychádzky aj dlhšie. Je toľko násilia všade, znásilnenia, ublíženia na zdraví, prepady..proste nie je dobrá doba pre 15-tku chodievať vonku po nociach...treba si na seba dávať pozor a stále..

Deee

taktiez som bola von iba do deviatej, cez pracovny tyzden, a pokial bolo nieco vynimocne, co ja viem narodky kamosky, tak som mohla ostat dlhsie, ale musela som mat mobil na prijme, zabezpecenu cestu domov a zavolat pred odchodom, bolo to vsak len sem tam, urcite nie kazdy vikend, inak aj cez vikendy to byvalo tak do deviatej, resp. kym je svetlo, aby som dosla domov za svetla

jajka001_

do deviatej ti uplne staci. za prve bezpecnost, za druhe, ved sa treba aj vyspat, chodis do skoly. a co robia ostatni, na to nepozeraj, aj ked chapem ze je to blbe odchadzat ked ostatni mozu este byt. ale o deviatej je tak akurát. v tvojom veku som musela byt doma tusim o osmej.

nazor

presne flákať sa po vonku a ešte v neskorých chodinách no pekne ja by som ťa nepustila ani do 21:00 ved to má byť už doma ved chodťe skôr von ale o 15:00 a doma stačí o po 19tej alebo o 19:00 čo chceš byť do 1? a nevidíš aké veci sa robia no dievča dievča

jeemine

no ja este ked som mala 18, maximum bolo do 21:20, kedy som nastupila do autobusu domov. a myslim, ze je to dobre.. pozri sa okolo seba, aki su dnes mladi ludia-nevedia co so sebou.. a asi je to aj dosledok toho, ze si robia viac-menej co chcu.. myslim, ze na take nocne tulanie mas este doooost casu... nehnevaj sa za to hlavne na rodicov, robia dobre.

hmmmmmmmmmmm

tak sa zabavte doma.rodicia maju pravdu,ja som veru v tvojom veku nemohla sa tulat kade tade!a kedze kamaratky byvali v inej mestskej casti ,ta aj dochadzanie bolo tabu!!

AdamKrt

Mal som podstatne viac rokov ako Ty a uz mi o 18:30h zvonil telefon, ze kde som... :)

Divila by si sa, ale vecer neni vonku tak bezpecne, ako si myslis.

Ked ostatni budu skakat do ohna, skocis tiez ? Ked sa nechces citit trapne, tak sa vyhovor, ze nechces, alebo si unavena. Neni dovod zdrziavat sa tak neskoro vonku. Zabavit sa da aj skor. A ak sa Ti nieco stane, myslis, ze ta zabava, za to stala...? ;-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aká je primeraná k mojmu veku? - Fórum - ZDRAVIE.sk