Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

velmi setrna farba na vlasy,co mi nevybledne po dvoch umytiach

Príspevok v téme: velmi setrna farba na vlasy,co mi nevybledne po dvoch umytiach
mortisia

Ahojte!
farbila som si vlasy na cerveno,no s roznymi chemickymi farbami (palette,landa,atd.)Chcem prejst na nieco ine,co mi vlasy tak velmi neposkodi,hennu som na vlasoch mala,tu z DM, no vobec mi nehcytila (najlepsie to bolo vidno na odrastenej casti vlasov,zafarbilo mi to len trosku,malo to taky zlatisty nadych,ale vobec nie cervena ako na obrazku)...chcem sa s vami poradit o neakej setrnej farbe na moje vlasy,cez net nehcem objednavat,najlepsie nieco co sa da zohnat bezne v obchode,pripadne v lekarni,poprosim konkretne znacky ..dakujem

veronika09

cervene farby sa vo vseobecnosti najrychlejsie vymyvaju. skus ist k sikovnej kadernicke, kt. pracuje s kvalitnymi farbami.

casanta

Videla som v lekarni sanotint,ale je dost draha okolo 10 eur ak nie viac , skus pozriet na stranke www.fiore-sk.sk
ja som ju osobne neskusala, ale vyzera to celkom dobre

mortisia

mne farba vzdy chytila pekne,akurat,ze velmi rychlo vybledla a nechcem si farbit vlasy kazdy druhy tyzden:(
cize ma niekto skusenost s cervenou farbou na vlasy,ktora si zachova dlho svoj odtien?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

velmi setrna farba na vlasy,co mi nevybledne po dvoch umytiach - Fórum - ZDRAVIE.sk