Toxoplazmóza

Príspevok v téme: Toxoplazmóza
nori

Ahoj, často čítam túto stránku, a je potešujúce, ako sa všetci všetkým snažia pomôc. Teraz sa trápim aj ja, s chorobou Toxoplazmóza. Určili mi ju z krvných testov, hodnota bola 58,2. Bolia ma všetky kĺby, svaly, a už rok chodím k očnej lekárke, ktorá mi dávala všetlijaké kvapky proti nezistenej alergii. Na nete som sa dočítala, že táto choroba sa krvou roznesie do rôznych orgánov, vrátane pečene a aj očí. V poslednom čase som mala aj gyn. ochorenia a rôzne mykózy, čo vlastne tiež poukazuje na naštrbený imunit. systém. Lekárka mi dala len obyčajný KLACID, antibiotikum, neposiela ma ani infektológovi, ani na Kramáre na infekčné oddelenie. Zarážajúce je, že nikdy so žiadnym zvieraťom som neprišla do kontaktu, jemne povedané, nemám ich rada, srsti a peria sa normálne desím! Vraj som to mohla dostať aj z konzerv, párkov, paštét... Nevie niekto z Vás viac o tejto chorobe? Vyliečil sa už niekto z Vás z tohto svinstva? Poraďte, prosím, ak nie inak, podržte ma aspoň psychicky. Stokrát vďaka! Veľa zdravia Vám prajem!

eva.ecm

RNG, dakujem velmi pekne, syn i ja sme boli liečení atb na toxo, hned to objednavam. Da sa toxo zbavit uplne, je mi zle z toho hnusu, co vsetko som nasla na nete. Este raz dakujem

RNG

V Cechach predavaju pod menom "Protiparazitalny balicek" tuto velmi podobnu zmes, s rovnakym rozvrhom brania. Vlastne najdes to aj pod jukl.sk tj v odbocke firmy jukl aj na Slovensku.

roxana1500

ahojte poslite mi na moj mail prosim adresu obchodu RNG alebo mi aspon poradte skadial ziskat tu zmes huldy clark dakujem moc

maťa81

Ahojte mne zistili toxoplazmózu v 2 mesiaci tehotenstva išlo o akútnu toxoplatmózu v 6 mesiaci tehotenstva prešla toxa aj na môjho chlapčeka v 6 mesiaci som si ho musela ísť odrodiť mŕtveho. Od februára 2009 do mája 2009 som bola liečená Daraprim, biseptol, rovamycine a kyselina listová od tejto doby neberiem žiadne lieky. Keď ma prepúšťali vo febrári z infekčného Kramáre moje hodnoty boli Ig A 1:130, teraz v auguste som bola opäť na odbere krvi hodnoty mi klesli na 75, v decembri idem na ďalšie odbery a tak dúfam, že to bude lepšie a lepšie a že o rok február 2010 budem konečne vylečená a budeme môcť mať opäť dieťatko, pretože pokiaľ hodnoty Ig A nemám negatívne dieťatko nemôžeme mať. Tak mi držte palce.

RNG

jana 55, toxoplazmoza je hlavne roznasana mackami.
V mojom obchde dostanes protiparaziticky zmes dr Huldy Clark, ktora je ucinna na crevne, krvne a svalove parazity, vcitane toxoplazmozy. Obvykla dlzka brania je 20 dni. Sklada sa z troch roznych vytazkov(extrakt zo supky zeleneho obalu vlasskeho orecha,artemisie abs.=wormwood= palina prava , a mletych klincekov)Ma presny postup(harmonogram) brania na klinicku ucinnost.

Ivka 1

RNG mala som na mysli produkt určený ľuďom. Je vyrobený z liečivých bylín,ktoré pôsobia protiparazitárne,protipliesňovo,
antiseptický,protibakteriálne,protinádorovo,
detoxikačne a antioxidačne.Pomáhajú uvoľňovať kŕče hladného svalstva tráviaceho ústrojenstva,zlepšovať chuť do jedla,stimulovať vylučovanie tráviacich štiav,enzýmov,normalizovať črevnú flóru a ničiť kvasné a hnilobné mikroorganizmy. Sú nápomocné pri zápaloch slizníc,postihnutí pečene,sleziny,obličkových kameňoch,anémií a pri liečbe rôznych dermatíd a psoriázy.