chce ma nechat pre peniaze

milli11

Co je to za chlapa, co sa tak rychlo vzda svojej priatelky? To by som uz suhlasila s rozchodom, hoci by si tu pracu nasiel a hoci by zarabal obrovske prachy, ved, ked ma nechces, tak nechces.

milli11

Suhlas s Onn.
Preco si myslim, ze je to len zamienka?
Este pred poslednym byvalym, som predtym chodila s inym byvalym. Byvali sme od seba asi 90 km. Jedneho pekneho dna mi povedal, ze radsej sa rozidme, lebo ma nechce trapit vztahom na dialku. Onedlho si nasiel inu, z rovnakeho mesta ako som ja. Tu mu uz zrazu nevadilo tych 90 km vzdialenosti?
Niekto to uz tu pisal. To pri kazdom probleme sa bude chciet rozchadzat? Peniaze znamenaju vela, ale nemysli na to, ze ti moze rozchodom ublizit? Lebo stale existuju ludia, ktori si viac cenia lasku ako peniaze. Napriklad, to by musela byt sila, nejaky muz by prisiel o pracu, dlho by nemohol nic zohnat a zene by oznamil, ze sa musia rozviest. Neviem, aky je stary, ze ma problem ziskat pracu? Prilis mlady a nechcu ho pre dedostatok skusenosti alebo uz stary a nechcu ho pre vek?

beskyd

palec hore, tak by som sa zachoval aj ja na jeho mieste.. nemusi ist o zamienku, mozno ta ma proste rad, aj take sa stava obcas, aj ked 99% medziludskych vztahov je zalozenych vylucne na egoizme, zda sa ze tie vynimky spolahlivo potvrdzuju pravidlo.

soffa

nie je dobre ak sa clovek lutuje.skus ho viac podporovat,popripade mu pomoz hladat pracu.....inak ,takeho cloveka si vedla seba predstavit neviem.....vzdycky,byt v strehu ci sa mu bude darit,a ci ma preto nenecha......tu ide o to ,ze sam si neveri,tak mu pomoz z jeho sebadoverou,chval ho,muzi to obcas potrebuju pocut,

GiovanniX

dakde ho aj chapem,chce len to najlepsie pre teba a bez penazi ta ani na kofolu nemoze pozvat,je to naozaj frustrujuce pre chlapa,nechce aby si sa trapila s nim...
Ale skus mu pomoct najst pracu,aj ked mozna odmietne pomoc od teba,proste chlap chce ostat chlapom a sam si poriesit problemy.

janab

Nemať prácu je veľmi frustrujúce pre každého. Takže ti to povedal preto, lebo nemôže s tebou nikam ísť a nič platiť. Bez penazí sa nedá nič. A možno si myslí, že ty si myslíš, že zlyhal, či zlyháva, lebo nemá prácu, nemá peniaze..teraz je na tebe ťah..ak ho nechceš stratiť, tak mu daj na vedomie, že váš vzťah nie je o peniazoch a tvojich citov sa jeho práca a nedostatok penazí nedotýka..toto chcel od teba počuť..,že sa uskromníš a nenecháš ho..a že mu pomôžeš hoci aj s hľadaním práce..nie je hambou nemať prácu ..to je realita dnešných dní..

nathália09

bez práce je ťažko,
myslím že to povedal len tak a čakal tvoju reakciu,neverím že by naozaj myslel na rozchod.

ta3

nemyslim, ze to bola len zamienka, ale v tomto pripade rozchod nemusi byt definitivny, horsie by bolo, keby Ta nechal pre inu, takto sa moze zase ku Tebe vratit ak najde robotu, takze nevesaj hlavu a vyckaj