tonovaci krem

kikus678

ja pouzivam tonovaci krem od certifikovanej prir. kozmetiky, zo serie Dado Sens na velmi mastnu plet. velmi mi to pomohlo, zredukovala sa mi tvorba mazu v T zone aj krupicka na tvari. velka spokojnost :-)

cajik

kupila som si essence make up na mastnu plet, zmatnujuci, a je VYNIKAJUCI. presne take nieco ako som chcela. vobec ho na tvari nevidno, takze nevyzeram ako s omietkou, a pritom jemne zjednoti plet.. ale ak ma niekto vyrazne vyrazky tak tie moc neprekryje

somtaka

AA ANTI-WRINKLE TINTED CREAM

- AK MAS VRASKY, VYRAZNE POMAHA. JE INY AKO MAKEUP, VYBER SI PODLA ODTIENA SVOJEJ PLETI - ABY DOSTATOCNE KRYL.

lenkaa123456

od essence su krycie kremy fajn. nemaju vysoku kryciu schopnost a nevyzeraju ako maska, aj od miss sporty su niektore makeupy skor ako len jemne krycie kremy. treba si hlavne vybrat nejaky riedky make up. alebo kryci krem

leninka

Tónovacie krémy majú ľahkú kryciu schopnosť, sú určené práve na zjednotenie jasu pleti..., alebo pre mladé dievčatá, ktoré ešte nepotrebujú niečo zakrývať... Krycie krémy majú o dosť väčšiu kryciu schopnosť zakryť nejaké tie chybičky. Na vyrážky a takéto "veci" sú vhodné korektory...