AKO SA ZAPACIT CHALANOM?

veronika

Väčšinou je to stralec čo sa k rybe priblíži ale aj opustí.Strelec chce byť voľný a nechce abysi ho niekto pripútal k sebe.Inak strelci sú sympaticý,príjemný spoločník a dokonca aj milenec.Ryby sú citlivé a preto potrebujú partnera,kt.im vie dať bezpečie.Strelci sú tiež veľmi vnímavý ale po čase sa im môže zunovať prílišná citlivosť a nepriamosť rýb.U rýb nachádza oddanosť,nehu a toleranciu.Rybám môže neskôr prekážať prílišná túžba po voľnosti.U stralca je niekedy nevíhoda,že niektoré veci niekedy neberie vážne.Ryby potrebujú partnera,s kt.môžu zažiť niečo hlboké.Ak strelec je ochtný prispôsobiť sa rybe,tak to bude ok.Ináč aj ja som strelec.

gadget

Veronika, chcela by som sa opytat, ci by smi mi vedela poradit, ci sa k sebe s partnerom hodime. Ja ryby, on strelec. pocula som uz kadeco, ale poznamaj manzelov, ktori su presne take iste znamenie a su spolu 30rokov stastni. Ak vies, tak mi nieco napis. Dakujem :)

:-))

veronika - celkom ma horoskopy zaujimaju, lebo tie moje na mna aj sedia..jasne ze nie vzdy vsetko, ale vacsina sedi....

veronika

Neviem ako to zoberieš.Možno super a možno nie.Vodnári nemajú moc šťastie v láske.Majú partnerské szťahy,ktoré zvyčajne nevydržia dlho.Rady flirtujú,zabávajú sa,sú za každú srandu.Rady experimentujú a vždy chcú vyskúšať niečo nové.Konkrétne vodnári musia byť prirodzený,keď sa im niekto páči musia ísť na neho pomali nie Hŕŕ.Keď sa už zoznámite tak v sexse je to super.Ak chceš vedieť o sebe ešte viac tak napíš.

veronika

Podľa mňa to nieje len o kráse.Záleží aj na tom v akom znamení si sa narodila,pretože z každého znamenia vyžaruje niečo iné.V ako si znamení zverokruhu?