Čizmy na zimu

fiveDay

xxy: preco by som mala vyzerat ako kocur v cizmach? A ked je baba vysoka a ma vysoke cizmy tak nieje ako kocur v cizmach?
Bola som si dnes kupit a kupila som take cierne konciace tesne pod kolena. A radila som sa aj s predavackou ake su najlepsie na moju vysku a ta mi tiez povedala ze len vysoke ze clenkove skracuju nohy. Ale co ma zarazilo ze pre nizke zeny su vhodne aj nad kolena ze im predlzia nohy. Dokonca sa ma spytala ci poznam spevacku Minoque Kelly neviem ci dobre napisala som meno ze vraj ona meria 152 cm a nosi len vysoke aby sa jej vizualne predlzili nohy.

fiveDay

Mam vysku 155 cm ake su najvhodnejsie ku mojej vyske clenkove alebo vysoke pod ci nad kolena.
Baby ktorych som sa pytala o radu mi radili jedna tak druha hentak. Jedna ze clenkove mi nohy skracuju a su len pre vysoke zeny a druha zase ze vysoke cizmy su pre vysoke zeny tak neviem, poradte prosim ak niektore vie.

Deee

netusim odkial si, ale ja nakupujem cizmy uz roky v Polsku, v Nowom Targu, je ich tam milion, vzdy nove modely podla sezony, a hlavne kozene za dobru cenu