kedy ste si povedali UZ DOST?

Príspevok v téme: kedy ste si povedali UZ DOST?
wasp

Ahojte baby,

viete mi povedat co bolo u vas popudom, motivaciou k tomu, aby ste si povedali ze s tym vsetkym NAOZAJ koncite? nejaky zlomovy bod ked ste si zrazu povedali ze takto to uz nemoze ist dalej...

mne sa pocas tych 14 rokov co trpim touto chorobou uz prihodilo vselico co sposobila tato choroba, znicila som si vztahy, sposobila som neskutocne utrapy rodicom, stala sa zo mna patologicka klamarka a manipulatorka co sa tyka jedla,bordelarka ktorej sa vsade povaluje jedlo atd...a stale to nebolo asi dost. ja neviem, musim sa dopracovat na hranicu smrtiaby mi to konecne doslo? alebo ani to nic nespravi s mojou posahanou hlavou???
mozno by to mohlo byt tehotenstvo, ale neviem ci v mojom stave niekedy vobec dietatko budem moct mat..

zuzka1911

wasp,

to je velmi tazka otazka, ktoru si tu polozila... pre kazdu z nas je to nieco ine. pre niekoho laska, pre ineho dieta, niekto sa proste len zdravo naserie a povie si, ze tento zivotny styl mu uz nevyhovuje.
co to bolo pre mna ? mne sa bulimia zacala este na ZS, malo to rozne fazy... najprv som vracala kazdy den a vsetko, potom len sem-tam, potom aj dva mesiace nie. potom sa to zase zvrhlo, potom som dva roky nevracala, lebo som bola zamilovana a stastna. ale prisla VS a aj bulimia. potom sa dostavila aj anorexia a cca v maji tohto roka som sa nasrala a povedala si, ze koniec. proste ma to uz nebavilo, chodila som po svete ako matoha, ludia sa o mna bali. a dari sa mi. treba len chciet, plus hrozne vela sebazaprenia, musis byt trpezliva voci sama sebe. ale oplati sa. prvy tyzden-dva su najhorsie, travenie nefunguje, naduva ta, zle ti je... ale oplati sa a casom si zacnes jedlo vychutnavat. odlozit vahu, snazit sa jest vsetko. kazda predsa chceme normalny zivot. mas priatela ? ak ta miluje, pomoze ti. drzim ti palce :-)

zuzka1911

wasp,

to je velmi tazka otazka, ktoru si tu polozila... pre kazdu z nas je to nieco ine. pre niekoho laska, pre ineho dieta, niekto sa proste len zdravo naserie a povie si, ze tento zivotny styl mu uz nevyhovuje.
co to bolo pre mna ? mne sa bulimia zacala este na ZS, malo to rozne fazy... najprv som vracala kazdy den a vsetko, potom len sem-tam, potom aj dva mesiace nie. potom sa to zase zvrhlo, potom som dva roky nevracala, lebo som bola zamilovana a stastna. ale prisla VS a aj bulimia. potom sa dostavila aj anorexia a cca v maji tohto roka som sa nasrala a povedala si, ze koniec. proste ma to uz nebavilo, chodila som po svete ako matoha, ludia sa o mna bali. a dari sa mi. treba len chciet, plus hrozne vela sebazaprenia, musis byt trpezliva voci sama sebe. ale oplati sa. prvy tyzden-dva su najhorsie, travenie nefunguje, naduva ta, zle ti je... ale oplati sa a casom si zacnes jedlo vychutnavat. odlozit vahu, snazit sa jest vsetko. kazda predsa chceme normalny zivot. mas priatela ? ak ta miluje, pomoze ti. drzim ti palce :-)

bambi25

ahoj:)no moja anorexia a bulimia sa zacala pred 5rokmi,odvtedy ubehlo vela.dostala som sa z 38 kilami na kliniku kde mi pomohli ci uz fyz.alebo psych.mala som potom 50kg a stale ta vaha sla hore.stale sa striedala bulimia s anorexiou takze som sa nikdy z toho nedostala,teraz sa mi uz tyzden dari nevracat a citim sa fajn,travenie na prd ale inak sa to da zmaknut,len som sa velmi odhodlavala.skus sa zapriet a povedat si no a stacilo,drzim ti palce.