farba na vlasy/šampón?

Príspevok v téme: farba na vlasy/šampón?
F

Asi tri roky som si farbila vlasy šampónom od Palette, ale prestali vyrábať obyčajný základný odtieň a o ostatných klamú, tak som sa rozhodla, že si asi zafarbím trvalou farbou, ale bojím sa, aj keď som si ju už kúpila - Garnier.
Ale v návode je: "Nepoužívajte v prípade, že Vaše vlasy boli farbené henou alebo farbami na vlasy so systémom progresívneho farbenia." Ráta sa tam aj farbiaci šampón (bez amoniaku)? Smiem si tým zafarbiť vlasy aj na také, čo som si asi pred vyše mesiacom farbila tým šampónom (a chytí to)? A bojím sa, aby mi nezačali padať vlasy, alebo sa príliš nezničili, aj keď my ich máme v rodine také odolné, pevné a husté. Je tam ten hlúpy test kožnej znášanlivosti, ale na ňom je, vraj si to musím dať na 48 hodín za ucho a nesmiem si to ani umývať, ani chytať (čo je nemožné, ako sa mám potom sprchovať a spať a aj tak by mi to len vyžralo kožu) a ak ma to tam potom bude svrbieť, bude to červené alebo tak, tak si to nemám dávať, ale po takom čase neumývania si toho by som to mala aj tak. Ale dala som si večer na chvíľu aspoň kúsok a po chvíli som to zmyla, štípalo to a potom som to mala trochu červené (ale myslím, že nie príliš na to, že je v tom trochu žieraviny), môžem si to dať?
Alebo mohli by mi nenačatú farbu v obchode vymeniť za šampón? Aj keď ten šampón nebol nič moc, ale tohto sa obávam.

F

Do toho teba nič, nepýtala som sa ťa na názor, ale očividne tu musíš všetkým ženám na niečo len nadávať, toto je stránka o zdraví, problémoch a trápeniach a neriešiť to nie je riešenie.
Položila som jasné otázky a chcem odpovede na nie a nie na to kto má mať aké vlasy. Máš nejaké komplexy alebo čo?! Tak si založ vlastnú diskusiu, kde si ich budeš riešiť, nie otravovať inde.
Na mojej farbe nebolo nič zlé, ale proste som chcela tú, čo mám (navyše je to hnusné, keď to odrastá).

P.S.: DAJ SA LIEČIŤ! Lebo ty nemáš zdravie, to duševné.

AdamKrt

99 percent ziem ma uplne v pohode vlasy a napriek tomu obrovske mnozstvo zien si ich farbi, odfarbuje, kulmuje, vyrovnava, ci inak nici.... Co je zle na povodnej farbe ?

Skusaj a nic si zdravie dalej, ked si ho nevazis.