Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Privela muzskeho hormonu v tele

Príspevok v téme: Privela muzskeho hormonu v tele
mell99

Som 16 dievca a ako som sa mohla docitat, sudim, ze mam asi privela muzskeho hormonu v tele pretoze mam dost silne ochlpenie, a ochlpenie aj na takych miestach, napr brucho atd..A je vyraznejsie cize to neni len nejaky taky moj vyplod fantazie povedala mi to aj mama aj starka..
Chcela som vediet, ake lieky sa v takom pripade uzivaju na stitnu zlazu a ci mozem ratat s pripadnymi nejakymi vedlajsimi ucinkami? (priberanie..atd..) Zmierni sa potom to ochlpenie alebo nie?

bordy

V tomto pripade odporucam progesteronovy krem, ktory sa nanasa na zapastie. Ide o prirodny produkt, no odporucam poradit sa s endokrynologom o pouzivani. Bohuzial, na Slovensku nieje velmi dostupny. Da sa ale kupit z niektorej web stranky vo Velkej Britanii.

AdamKrt

Este viem o jednej ucinnej epilacii. S pomocou elektrickej ihly. Tu si tiez skusala ?

andysek-o-vsem.blog.cz

Predpokladam, ze chemicka epilacia na Tvoje hrubsie chlpky nezabera ?

mell99

Ano laser som uz skusala...na nejaky cas to pomohlo ale kratko...a chlpy mam znovu take ako boli predtym a mala som tri sedenia..

AdamKrt

Neni vela ucinnych metod, co zaberaju. Nic, co poskodzuje nieco, aby sa nieco tvorilo horsie nebude dobre, lebo to bude mat velmi neprijemne komplikacie a moze sa to prejavit na zdravotnom stave.

Ak mas problem s depilaciou normalne, potom mozes skusit laserovu depilaciu, kde sa poskodzuju a oslabuju korienky. Chlpky rastu pomalsie. Nemusi ist o to, ze vypadnu uplne, ale zmensia sa na taku velkost, ze budu skoro nevidielne a zmeni sa ich aj zafarbenie na slabucke.

www.plasticka-chirurgia.tv

Nejake zazracne pripravky, ktore sposobia, ze clovek bude mat slabsie chlpky, alebo ziadne - dost by som o nich pochyboval. Mohlo by sa totiz potom stat, ze napr. ostanes holohlava...

mell99

Tak mam toho dost, na bruchu, na chrbte, nad hornou perou..ver tomu ze neprehanam. aj na rukach mam tie chlpy neunosne dlhe..nehovorim ze si mozem zapletat vrkociky ale mam ich ako chlap.

AdamKrt

Ono tiez zalezi, ako vela to je... Pre niekoho je vela i huste obocie, alebo viac toho v razkroku, pod pazuchami, atd...

Nepise, kolko toho ma.

Moze byt, ze ma uplne normalne ochlpenie, len ma tmavsiu pigmentaciu a tak je to riadne viditelne, ako u niekoho, kto to bledsie chlpky...

F

AdamKrt: No očividne fakt nevieš, čo je to byť dievča, v takých prípadoch sa neodporúča pliesť sa do takých vecí. Navyše sám keby si mal nejakú medvedicu, tak by si na ňu len nadával, že je to hnusné. A keby si sa aj oháňal, že ti nezáleží na jej výzore, keby to tak bolo, tak by ti hneď začalo záležať, to všetci vedia.

F

Skús s tým ísť k lekárke, prípadne gynekologičke, pretože aj niektoré hormonálne antikoncepcie sú proti tomu dobré, ale pokiaľ nemusíš, tak to neber, ale najprv sa poriadne poraď o rôznych možnostiach a lepšie s viacerými ľuďmi a odborníkmi. a hlavne to nehoľ, ono by to len zhrublo a bolo by to horšie. :-)

AdamKrt

Ano, moze to byt neprijemne, ale silne ochlpenie skor bude signalizovat lepsie zdravie, silnejsiu konstrukciu. Dobre uvaz, ake lieky beries a co sposobuju.

Urcite by som sa so stitnou zlazou nezahraval a pre nic za nic, nebral.
Nestaci Ti depilacia, holenie ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.