Opuch vaginy po sexe

Príspevok v téme: Opuch vaginy po sexe
LiiLii

Dobry den, chcela by som sa opytat ci nema niekto podobnu skusenost, alebo ci mi niekto nevie poradit.. Mam taky problem ze posldne 2 mesiace skoro po kazdom milovani s priatelom mi strasne opuchne vchod vaginy a pysky... prvykrat sa nam to stalo ked sme si kupili kondomy pri ktorom bol lubrigacny gel... mysleli sme ze je to z gelu a hned sme ho vihodili.. tak sa to stalo druhykrat a mysleli sme ze su zle kondomy ale teraz uz nevieme.. nestava sa nam to po kazdom sexe, ale stava sa nam to... a pred tym sme tento problem nikdy nemali...opuch trva cely den a jee to fakt zle ale tom jednom dni to uplne odpuchne a vsetko je ok cele to zmizne... poradte mi prosim...

Lucia8888

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na opuch po sexe, s partnerom máme spolu 2 roky pohlavný styk a žiadnych iných partnerov, posledných tri krát sa mi stalo že mi opuchlo okolie vagíny presne vonkajšie pysky ohanbia, zatiaľ len z jednej strany. Ďakujem

majuska268

Dobry den,chcela som sa opytat co by mi pomohlo ked mam opuchnutu vaginu ale len z jednej strany a strasne to boli...neviem ani cim to moze byt sposobene...

AdamKrt

Ak by ste to robili na ostro, povedal by som, ze mohlo ist o alergicku reakciu na priatelove spermie. Niektora latka, ktoru zjedol sa dostava aj do semena. Z toho moze vzniknut alergicka reakcia.

Ak je to z kondomu, mozete pouzivat iny druh anikoncepcie, napr. Pharmatex krem. Je to plnohodnotna chemicka antikoncepcia + lubrikuje. Z kondomu by to mohlo byt alergiou na latex. Dostat vsak kupit aj hypoalergenne kondomy bez Latexu...

www.alergoshop.sk

Alebo si si nezvykla este na styk a mate slabu lubrikaciu. V tom pripade by stacilo dokupit len lubrikant a partner nech je viac ohladuplny.