Co mam robit?

Príspevok v téme: Co mam robit?
Roberta24

ahoj uz 2 roky si pisem na FB ako aj volam na skype s chlapcom ma 29 rokov uz 8 rokov zije v meste Castries kde ma aj vola aby som za nim prisla som slobodna mamina vraj dieta mu nevadi niekolko krat mi poslal an ucet aj peniaze ked som bola bez penazi a teraz je ochotny mi poslat na letenku , ja sama nechcem ostat na slovensku , ale tu neviem co mam robit aj chcem ist aj nie vy by ste isli ? ja som sama s dcerkou uz 4 roky kedze moj ex nas nechal ked som bola tehotna tohto chlapca lubim moc ale mam z toho strach

ta3

AdamKrt ma pravdu, je v tom privelke riziko, veci, o ktorych hovori sa bezne stavaju, nikam necestuj, nech pride on za Tebou, ak to mysli s Tebou dobre, pride a dufam, ze si o nas nemyslis, ze Ti zavidime a preto Ta od toho odhovarame, aj ked Ta nepozname, zalezi nam, aby si sa nedostala este do vacsich problemov ako si teraz

AdamKrt

Roberta24:

nehovor, ze si nemozes najst normalneho priatela aj na Slovensku.

Zacni si to zratat. Ked tam dojdes, je to ostrov. Nemas odtial kde ujst. 90 percent obyvatelov su afroamericania, par percent Indovia. Budes chlapovi dlhovat 7000E + peniaze za letenky. Nebudes mat ani kde spas, iba u neho.

A teraz sa opytaj sama seba, co ked je uplne iny, alebo klame ? Co ked je vsetko inak, pohadate sa ? Zrazu budes uplne v pasci v cudzom svete a jemu vydana na milost. Budes hracka v jeho rukach.... Ak je to nejaky pasak, neboj sa, to co do Teba vrazil, mu rychlo zarobis spat... Nakoniec mozes este skoncit niekde mrtva bez organov a Tvoje dieta predaju nejakemu bezdetnemu bohatemu americkemu paru.

AdamKrt

Castries, mesno v state Svata Lucia
sk.wikipedia.org

Roberta24:

nechcem sa Ta dotknut, ale Ty si priam idealny typ na zneuzitie. Nepoznas chlapa, tazi Ta financna situacia, rada by si to riesila a sla prec, naviac mas este dieta. Uplne cudzi chlap s ktorym si sa nestretla Ti poslal za 3 roky 7000Eur, co je pre zahranicnych obcanov smiesna suma. Pre Teba vsak je to dost.

Teraz si uvedom, ze je tu OBROVSKA sanca, ze dojdes tam, s tym chlapom sa ani nestretnes. Zoberu Ti pas, mozno i dieta, ktore im bude sluzit ako poistka a povedia Ti, ze im musis splatit dlh. Narataju si uzernicke uroky za den. Kedze to nemas ako splatit, donutia Ta defakto na prostituciu a nastavia to tak, aby si nikdy nemohla splatit dlh. Za 7000Eur sa tak stanes dozivotnou socialnou pracovnickou. Ked nebudes chciet, budu mat Tvoje dieta, ktoremu mozu ublizit, alebo Tebe. Ci Ta znasilnia atd.

Myslim, ze je tu tak 95 percentna pravdepodobnost, ze scenar, ktory som nacrtol sa Ti stane, lebo si az cisto ucebnicovy priklad, ktore takyto typ ludi vyhladava. Takemu cloveku staci, ked najde par takychto osob a pre malu sumu si ochotna sa aj stahovat. Ak si myslis, ze mas teraz problem, tak si uvedom, ze nikdy neni tak zle, aby nemohlo byt horsie...

Angiee

Roberta,a ten chlap za tebou neprisiel za cele 2 roky co ste v kontakte cez net?...no ja neviem ale zda sa mi cudne ak sa tak lubite,ze ste sa za taku dlhu dobu nestretli osobne....suhlasim s GiovanniX,nech pride za tebou,spoznavajte sa aj v reali co ste zac,lebo na nete moze clovek byt uplne iny ako v skutocnosti...potom uvidis co a ako...ale takto,ked toho cloveka v podtate ani nepoznam by som urcite nesla....

BTW: Sisa ti nenapisala nic take,aby si jej musela vulgarne nadavat,tak sa krot lebo taketo vyjadrovanie je na ban.

GiovanniX

Roberta24,bud troska slusnejsia:),ked chcem citat nadavky,tak pojdem na azet...
podla mna,nech ten chlap pride za tebou na slovensko,spoznajte sa troska lepsie a ked je ok,tak pojdes s nim do sveta.Ak ta lubi,alebo ta chce pri sebe,tak pride za tebou na slovensko.Ked nie,tak vies na co si...

citatelkaa

Ahoj Roberta, ja by som na tvojom mieste asi skusila ist za nim. Ale nespal tu vsetky mosty za sebou, keby bolo nutne vratit sa. Drzim Ti palce v zivote!!! :)

Roberta24

pise volam cez skype teda kazdy sudny clovek kto ma vysie IQ vie ze tam je kamera tak isto viem kto je to dobre len mam strach ist prec ze sa vratim ..... a neurazaj ma ty kurva ja som sa slusne pytala ano iste ked budes mat dieta tvoj ex tu neda ani cent a nebudes mat rodicov potom sa ozvi ty krava jebnuta lebo z 256 sa zit neda som na ubytovni nemam nikoho ty vies o zivote hovno ano poslal mi uz za 3 roky skoro 7 tisic € zavidis ze ?

sisa123

A uz si vobec videla, stretla OSOBNe???????? nECHAT VSETKO TU A ODIST ZA NIEKYM KOHO POZNAS LEN CEZ PISMENA? sI AKO PUBERTACKA A ON RIADNY ZUFALEC KED TI ESTE AJ PENIAZE POSIELA