Za kolko mozem schudnut 4kg?

white_woman

waaaw tak to je super riadne aspon vieš že to nieje voda ale tuky ked chudneš pomaly len ja som strasne nedockava.. drzala som atkinsonovu dietu ale už mi sli na nervy vajcia a maso .. ale inak pohode dieta tak hadam to pojde dole aj tkakto:(((

ladyB

u mna to bolo tak, ze som vzdy mala okolo 47 kym som chodila na gympel. potom som sa dostala na vysku a pribrala som za pol roka na 53.. :/ mala som z toho depky, lebo som mala strasne tucne stehna,aj ja som skusala taketo hladovanie ako chces ty, ale to ti len odide voda za tyzden a potom ked prestanes sa takto stravovat tak sa ti to vsetko vrati. takze cez leto som si povedala ze konec.
1. augusta som sa zacala stravovat normalne. Ja musim jest sladke takze na ranajky som mala vzdy sladky jogurt s mensim pecivom, a kavu s mliekom... na desiatu ovocie, na obed hocico len som sa nenajedla az tak... na veceru nieco lahke (snazila som sa bielkoviny a zeleninu). pritom som kazdy druhy den cvicila aspon hodku (beh,aerobik,bicykel) .. pila som dost vela vody a matoveho caju... mne to pomohlo :) prvy tyzden je tazky. a hlavne nechudni rychlo lebo to potom priberes naspat. ja som od toho prveho augusta schudla 4,5 kg.

ladyB

ja som mala presne tento problem, mam 160, a pribrala som na 53.. nepacilo sa mi to, tak som sa snazila zhodit. a teraz mam 4 kg dole, som spokojna, ak chces napisem ti o tom viac.

white_woman

no to asi hej ale ja potrebujem schudnut tie kila takto sa necitim dobre.. diety už drzim strasne dlho a vždy ked nejaku nahodou nedrzis necitim sa dobre.. snažim sa dopracovat na vahu 50-51kg a už neviem ako to mam urobit.. toto ovažujem za vhodne.. anebude to len voda tie 4kg? preto chcem aj do posilky chodit.. a vypit denne 2-3litre vody a kavu bez cukru s trochu mliečka