Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aku sedacku?

zdenka6

Jarunka12

tak na jednej strane je super že chce im nechať nech majú svoje súkromie ale podľa mňa gauč nie je ideálny na každodenné spanie, jasné že dá sa kúpiť kvalitný rozťahovací dobrý, lenže každý deň na ňom spať nie je podľa mňa vhodné...

Jarunka12

Baby je normálne riešiť pohovku alebo sedačku na bežné každodenné spanie? Alebo to je nezmysel? Segra chce nechať izby deťom v byte aby mali svoje a že oni budú spať na sedačke, že veď aj tak ju budú musieť vymeniť tak si kúpia takú na ktorej je možno pravidelne deň čo deň spať :/

lieskovcek

Áno dobre si to pochopila :) Majú aj pohovky, veď si pozri eshop tam nájdeš všetko a vieš si aj pozrieť kde majú vystavenú tak vieš, kde by si si mohla ísť ju kuk. Treba len popozerať pohľadať.

michallinca

...lieskovcek dakujem ti za spatnu vazbu, ty si teda objednavala z Tempa Kondela aspon tak som to pochopila z toho co si pisala ze? :) som rada ze si mi takto dala vediet lebo uz aspon budem vediet z kade by som si mohla objednat, niektore veci nemam strach ale sedacku som mala. Oni maju aj pohovky?

Chrisiana

Čo? Aké modernejšie vysúvanie? Bola by som rada keby si mi to priblížila ozrejmila ako to funguje, alebo nemáš nejakú fotku alebo niečo, kde by bolo vidieť ako to na tej sedačke je???

freduska55

My mame taku ze aj akoby operadla sa daju zlozit alebo akoby som ti to napisala - my sme nedavno kupovali tak som sme riesili aj take modernejsie vysuvanie, nech ideme s dobou :)

lieskovcek

Neviete si tú radosť predstaviť to vám hovorím :) to je jak keď dieťa lízanku dostane :D
Chrisiana ak k vám chodia návštevy, tak by bolo na mieste riešiť vysúvanie, to akým spôsobom tak to záleží aj od toho koľko miesta na sedačku máš, ale je to vhodné ;)

Chrisiana

Freduška ďakujem ti za odpoveď. Vieš mi ale prosím ťa aj povedať aké rozťahovanie na sedačke máš? Videla som už rôzne typy tých rozťahovaní a vôbec si neviem nejako zvážiť, že čo by bolo najvhodnejšie a aby sa to nejako nekazilo, chápeš :)

freduska55

chrisiana podla mna sa neda s istotou povedat ze ci je potrebne mat rozkladaciu, u nas je taka potrebna kedze zakazdym ked mame nejaku navstevu tak niekto na noc zostane a neviem si predstavit kde inde by sme ich ubytovali ked nie na gauci ;-)

Chrisiana

Ženičky je dobré mať rozkladaciu sedačku?
Je to potrebné? myslím že či to nejako často využívate alebo tak...u nás zatiaľ nikto nejako nespal, takže neviem či sa mi oplatí vôbec do nejakej takej sedačky ísť

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aku sedacku? - Fórum - ZDRAVIE.sk