Aku sedacku?

romkita

mate niektora skusenosti so smaragdovou sedackou alebo aspon pohovkou? je to farba, ktora sa mi paci, len neviem ci na nej nebude vsetko vidiet, ci ozaj su farby pekne jak na obrazkoch na internete alebo je lepsie ist sa pozriet osobne?

alzbetiena

*lulina_majerova* ale veď máš možnosť pri obchodoch poriešiť si dopravu, že ti to dovezú alebo osobne pozrieš vidíš čo sa ti páči a si to cez internet objednáš, tých možností máš proste viacej, je to všetko si myslím o dohode pri kúpe, ale my ženy a bez chlapov keď sme tak si poradíme za každých okolností :D

samija

kvetinka ked som ja chcela novu sedacku tak nie a nie toho mojho niekam dostat proste konecna, tak som sa jeden pekny den zobrala a isla som poobzerat kde co maju a rovno som aj kupila, ano cudoval sa, ze som bola bez neho, cudoval sa, ze som sa ani neopytala na jeho nazor, ale hold proste ked sa nemal k tomu aby isiel, musela by som sa mu prosit, tak som sa zariadila po svojom :D

ZemanuelaZ

denanusa pri takomto stoliku mozes ratat okolo 50 euro si myslim aspon co som pozerala ponuky obchodov po nete, ked som hladala nieco pre nas domov :) A to si myslim, ze vobec nie je vela, ze to je taka optimalna cena :)

kvetinka777

- ingara

každý to máme inak, len to je horšie takto, že sa nezhodnete, respektíve, že on vyberie, ty pôjdeš pozrieť a až potom kúpite. To je celkom na dlhé lakte :D

ingara

Patrici inak to je fakt...Len skoda, ze napriklad moj muz nema rad take chodenie a obzeranie...On proste ked nieco vidi na nete...Pozrie kde to maju a najradsej by to objednal a koniec...Lenze mne to tak nejako nejde...Mne je najlepsie ked vidim osobne to co chcem kupovat...

patrici77

chrisiana to aj ja mam rada tak chodit a prechadzat sa po predajniach, vtedy mnohokrat vyberiem rozne veci, co som povodne ani nehladala a mnohokrat je to dokonca lepsie ako keby som priamo cosi isla kupovat :)

katinaa20

Mne sa tiez paci mam rada take ciste linie a paci sa mi aj ked niekto ma dom zariadeny, ze kov, drevo, pripadne aj beton, bez toho dreva by to mohlo akoze posobit chladne, ale to drevo to tak stlmi a je to ozaj nadcasove.

denanusa

Misicka tento stolík vyzerá dobre, jednoducho, ale pekne, cca ako cenovo vychádza? Kamoška sa teraz presťahovala a viem, že niečo na takýto štýl zháňa :)