Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aku sedacku?

Isue

Tammy to vôbec. Máme bielu sedačku, bielu. Zmätená som bola, že ako bude vyzerať, či nebude zachvíľu fľakatá, či sa na nej niekto činiť nejako nebude. Či nejaké umelecké diela na nej nenájdem a vôbec nie. Netreba nejako sa strašiť vopred :)

Alexa12

Keby som si mala teraz vyberať, tak jednoznačne veľkú, možno rozkaldaciu rohovú sedačku, na ktorej by sme preležali celý víkend pred filmom ! :D

tammy

Tá žltá sedačka je nádherná ale bohužiaľ nie k trom malým deťom. Nechcem si ani predstaviť, ako by vyzerala po mesiaci užívania :-D

adellline

..vy viete teda dat cloveku este vacsieho chrobaka do hlavy tymito fotkami..jeden by sa z toho zblaznil..zlta farba je pekna..verim, ze krasne dokaze aj interier, tu obyvacku tak dotvorit..dat jej taky nadych jedinecnosti..tieto sedacky su aj rozkladacie?

ZemanuelaZ

pohodlne sedenie a lezanie je nesmierne dolezite, pretoze na sedacke oddychujeme po narocnom dni, aspon teda u nas je to tak, my mame sedacku z Tempa Kondela, ja som z nej vytesena, je krasnej farby a je velmi pohodlna, pri sedacke, co sme mali predtym to bolo take, ze sediet sa sedelo fajn, ale moc som si na nej nepolezala, lebo ma potom cely clovek bolel, ale pri tejto je to uplne o niecom inom :)

Ideal Sedacky

Dobrý deň,
1. súhlasím, že najlepšie je vyskúšať sedačku osobne v predajni, ale máme množstvo zákazníkov, ktorí iba objednali cez internet vďaka konfigurátoru, nakoľko naše showroomy sú len na západe Slovenska ale zákazníkov máme aj z východu
2. pri sedačke by sa nemali robiť kompromisy, ak nekupujete poľský drevotrieskový výrobok, tak sedačku máte doma 10-20 rokov (samozrejme, ak medzičasom nezmeníte vkus) ale min. 5 rokov by Vám mala slúžiť, a to sa na rovinu od sconto, asko, mobelix a pod. nedá očakávať, preto robíme sedačky z masívneho dreva, umývateľných poťahov alebo koží a na mieru
3. ak je sedačka dobrá, dobre sa na nej sedí aj leží
4. používame stredne tvrdú penu, ktorá je pohodlná a nevysedí sa po skončení záruky, prelomové obdobie, kedy začína mäknúť zo stredne tvrdej na strednú pevnosť je cca medzi 10 a 15 rokom používania, záleží od hmotnosti užívateľa a frekvenciou používania
Pozrite si idealsedacky.sk a nerobte kompromisy, navrhnite si sedačku podľa svojich predstáv :)
Prajem pekný deň,
M. Baláž

adellline

..tiez mam tento problem..dufam..ze to nejako vyriesim nech sa uz viac netrapim..lebo furt premyslam..ze co a ako..takze jedno s druhym..ja som rozmyslala uz aj..ze ci by som neobjednala si cez internet sedacku..len tam by to bolo cele asi o dost komplikovanejsie..

lea_queen

Mne sa velmi pacia velke, latkove (nie kozenne) sedacky- doporucili by ste niekto rozkladaciu alebo nie? Pripadne ake mate skusenosti? pri telke velmi radi aj polezime :-)

lulina_majerova

najlepšie by bolo aj jedno aj druhé, to znamená, že niekto častejšie sedí, iný leží čiže urobiť taký kompromis a zamerať sa na oboje, môj názor je taký, že je dobré si vyskúšať sedačku na vlastnej koži v takomto prípade, či je na nej pohodlne, veď nič sa nestane aj si v predajni budeš chcieť vyskúšať sedačku, bez toho osobne by som asi nekúpila, keby som ju nemala okúsenú ;)

adellline

..potrebujem vybrat sedacku..mam problem s tym..ze neviem na co brat ohlad..ci na to ako sa na nej sedi alebo ako sa na nej lezi..predsa len nebudeme si klamat vacsinou casu na sedacke aspon teda my doma prelezime..ale mamka mi neustale prizvukuje..ze je dolezite aby sa na nej dobre sedelo a akoze uz sa v tom celom stracam..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aku sedacku? - Fórum - ZDRAVIE.sk