Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aku sedacku?

dadusdus

Mary niet nad tvoju radu, ti poviem ;)
Naty tiež nad touto vecou ešte rozmýšľame, že akú farbu. Našli sme si sedačku, ktorá by nám tak pasla v Tempe Kondela, len tá farba ma tak máta celkom. Aj by som chcela niečo také svižnejšie, že aby to zaujalo, že to tak celý priestor, miestnosť oživí, ale trošku začínam mať z toho obavu, či predsa len nezostať verní tej takej klasike ako je sivá a podobné farbičky. Toto je vec, ktorú si musím aj ja ešte ujasniť ;)

Naty63

jouky, to som myslela...zle som sa vyjadrila, či?...takže aj na to, potrebujem vedieť ako tak aspoň zbežne, čo je dôležité...nech potom sa netrápim tým, že som sa nejako zle rozhodla alebo čo...riešili ste aj farbu sedačky?...vzhľadom na údržbu?

dadusdus

Zloženie materiálu, máš na mysli, či je z nejakej látky, z ekokože a podobne? Tak to je vhodné riešiť tiež pretože ide aj o to napríklad, keď máš látku, tak aby tá látka bola pevná aby sa nenatiahla nejako a aby nezostali také vysedené kruhy a podobne na sedačke, myslím, že si vieš predstaviť tie kruhy. A to nie je nič čo by sme chceli zažiť si myslím ;)

Naty63

napísali ste mi, že praktická stránka...čo si pod tou praktickou stránkou všetko mám predstaviť?...zloženie materiálu, z ktorého je sedačka, rozkladanie a tieto veci?...či ešte nejaký iný typ máte na mysli, čo mi nejako nedochádza?

Chrisiana

Praktická stránka. Úložný priestor. Pohodlnosť. To sú dôležité veci, ktoré treba riešiť ak chceš byť v pohode s výberom. Výber sedačky nie je výber na hodinku, vezme to človeku zo života viac času, ale ten čas investovaný do toho je potrebný. Pretože sedačka vydrží niekoľko rokov, dokonca dlhé roky, ak je kvalitná.

evicita

tak v prvom rade asi praktickost aspon teda z mojho pohladu, ostatne veci sa potom uz nejako daju doladit, ale prakticka stranka je pri sedacke najdolezitejsia...lebo ked nebude spravne plnit tuto funkciu tak myslim, ze je uplne jedno ako bude vyzerat kolko bude stat a podobne veci :)

Naty63

evičita a práve toto je to...takže čo teda by sme mali riešiť na prvom mieste?...toto nás čaká asi tak za mesiac...stará sedačka už pôvodnú oranžovú farbu stratila a stala sa z nej taká pomaly hnedá...no už sa mi zle na ňu aj pozerá...preto sme sa dohodli, že vymaľujeme a že kúpime novú sedačku..len keď čítam čo všetko ste písali tak mám z toho kupovania až strach aby sme správne vybrali

evicita

nie si jedina, ktora sa s tym kedy trapila.... my tiez sme si toho uzili pretoze musis riesit material, prevedenie, velkost, ulozny priestor, rozkladanie, ked nemas na rozhodadzovanie tak aj cenu.... a zrazu nevies na co sa zamerat skor pretoze vsetky veci sa ti zdaju ze su velmi dolezite

alzbetiena

*evicita* súhlasím s tebou v tomto - vybrať dobrú kvalitnú sedačku, ktorá čoto vydrží, tak to stojí peknú námahu. Ale tá námaha, ten čas investovaný do výberu sedačky stojí za to. Viem to podľa seba, aj keď teraz sa sama sebe čudujem koľko vecí som nevedela, keď som do toho išla. Keby som bola vedela toho viac, tak mi ten výber nemusel toľko trvať ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aku sedacku? - Fórum - ZDRAVIE.sk