Aku sedacku?

vejkaa

Marianina ty mas take nieco? Ja uvazujem nad hojdacim kreslom pre mojich rodicov na Vianoce, lenze neviem ci su tie kresla pohodlne, dobre, ci sa to oplati.

marianina

Tamarka to je ideál si ísť vyskúšať, sadnúť si aby si vedela v čom sa ti bude dobre a pohodlne sedieť, super je, keď sa dá aj podnožka kúpiť k nemu, že si vyložíš po náročnom dni nohy hore do luftu ;)

tamarka78

Sofka to kreslo si si aj objednala? Ake si to chcela? Lebo pozerame aj my nejake, len chceli by sme take aby bolo pohodlne, ze aby som aj cely vecer v nom vydrzala sediet :)

matka010

alzbetiena mne to tiež väčšinou tak vyhovuje, len niekedy je dobré vidieť naživo napríklad odtieň dreva a takéto, aj keď samozrejme záleží, že čo sa kupuje, aj sedačku to som rada, keď vidím a môžem chytiť :D

marinina

DENANUSA - Ale tak u Kondelu, čo mám skúsenosť tak mávajú dobré ceny, aj často nejaké tie akcie, takže to len sledovať, ak chceš ešte nižšiu nejakú. Ale my sme veľa vecí tam kupovali normálne bez akcie a bez problémov, bolo to v pohodičke aj s cenou :)

alzbetiena

*denanusa* neskúšala si pozrieť na predajniach nejakých? To zvyknú mať rôzne výpredaje, akcie, možno by si tak zohnala, ak teda máš nejakú predajňu blízko. Aj keď chápem, ja tiež mám rada, že objednám si a vybavené, príde mi to domov a nemusím nikam :D

denanusa

Sofka, ty si to aj využila? Ja až teraz som to zbadala, že si písala, škoda, som to mohla využiť, lebo mám v merku nejaké tie veci odtiaľ :/

sofkasofka

Katinaa ani ja nie. Teraz som zbadala, že v tom eshope, čo nižšie písala majú 10% dolu, takže pôjdem pozrieť a nejaké veci objednať, robím si zálusk na jedno kreslo, čo by som chcela do rohu obývačky a k tomu takú lampu na čítanie, tak si pôjdem radosť urobiť.

katinaa20

Lulina ked niekedy chlapov vadia take veci, ze akoze niekedy ozaj ani nechapem a casto si uz z toho ani nerobim tazku hlavu, lebo by som sa proste asi raz z toho zblaznila :D

lulina_majerova

keity toto ušetrí čas, čo sa behania týka, ale ti poviem, že ja niekedy na nete potom strávim toľko času, že môj drahý je už nervózny z toho :D