Aku sedacku?

lilinida

...keity tiez mam z toho obchodu nejake veci a teda tam je dobre to, ze priamo vies kuk, ze na ktorej predajni kde co maju. To je fakt, ze to vela casu usetri.

keity

Ano grica, ja tak zvyknem eshop Kondelu si pozriet a potom aj do predajne ist. Pozriem, kde co maju, kedze to maju na nete zverejnene a podla toho sa riadim, ze kam skocime pozriet. Ale ti poviem, ze vela casu nam to setri, ze si to viem pozriet aj na nete a potom uz ked mame vybrate, tak ideme osobne.

grica

Misicka preto je dobré ísť predajne pozrieť, sú eshopy, ktoré majú aj predajne a to treba podľa mňa využiť a ísť si skúsiť, lebo tak najlepšie človek zistí, či mu to sedí.

2miriamma

yorka tých vecí na čo brať ohľad je viacero, ale napríklad aj my keď sme sedačku kupovali mne dosť záležalo aj na pomere ceny a kvality. Že proste to bolo pre mňa tiež také dosť zásadné, pretože som nechcela za to utratiť majlánd.

misicka333

pokial nepotrebujete tak jasne, ze to netreba, no oni su funkcne a male, to je velka vyhoda toho, vies co pri tomto ked to chce clovek ako prilezitostne spanie alebo aj caste, tak zasadne je to aky je rozmer ked vlastne sa akoby rozlozi, ze aka je velka ta spacia plocha a aj ako je pohodlna

yorka

misicka dobre je, ze pohovky su mensie, prakticke, my sice ziadnu taku doma nemame, my sme len gauc kupovali, velky, ale viem, ze kamoska tiez kupovala mensiu pohovku, lebo byva v garsonke a je to super.
Podla coho ste ju vyberali??

misicka333

aj ste nejaku teda vybrali? tiez sme tak na chalupu a kolkokrat aj pri telke zaspim na nej a neni problem, vobec sa nebudim nejako polamana alebo cosi :)

Chrisiana

my sme teraz so sestrou boli pohovku vyberať, lebo kúpila apartmán a chcela do obývačky tam takú aby sa dalo na tom spať a teda sme vyberali a som bola prekvapená, že vlastne aké kvalitné sú už dnes, aké pohodlné aj tieto pohovky :O

domixie

osobne, mame od Kondelu a do tych predajni rada chodim, zakazdym kupime aj nieco, co povodne sme vlastne ani nemali v plane, ale ked tam maju dobre ceny, tak tomu sa odolat neda :D
a zase je to taka istota, ked si skusis, sadnes, vidis aj farbu nazivo, ci je to take ako ma.

marinina

EVICITA - To sa ani nečudujem, to niektorí sú takí, ja niektoré kúsky nábytku, čo máme doma som kupovala, vyberala sama. Proste môj drahý nemá k tomu vzťah.