Aku sedacku?

2miriamma

pohovky také sú fajn pri občasnom prespávaní, ale to je ako pri gauči normálne veľkom do obývačky, že je proste lepšie vyskúšať si ju osobne, či sa dobre sedí, leží, lebo každý máme iné nároky.

patrici77

andyska SxHxV 43x22x98 cm :)
sofkasofka tiez mi to trvalo kym som nasla taky aby sa mi pacil, aby mi proste vyhovoval po kazdej stranke, aby nebol nejaky napadny, ale aby proste sa mi pacil a pozri, podarilo sa :) skus pozriet u Kondelu, tam som ja tento zohnala a maju aj vela inych, tak mozno nieco by ti sedelo ;)

misicka333

na pravidelne spanie si myslim, ze to uplne nie je, ale na take obcasne preco nie, myslim, ze to s tym by nemal byt problem, lebo my sme kupovali pred rokom na chalupu taku a muz na nej spava, ked sme tam a teda nestazuje sa :)

romkita

podobne som to vnimala, ked som kupovala pohovku domov, to tiez som, ze ci cez internet objednat alebo ako, ale nechcelo sa nam kade tade chodit, najma to boli este tie kadejake opatrenia, tak sme objednali a prisla super, splnila moje ocakavania :)

katinaa20

Matka tak mne osobne ide o to z akeho obchodu, ked nejaky eshop viem, ze ma aj kamenne predajne tak to by mi nevadilo aj objednat, lebo tam mam taku vacsiu istotu kvality. Ale pri takych co su len internetove, tak to by som sa mala akoze na pozore.

matka010

už je v takom stave, že ju treba meniť? Za mňa je dobré vidieť osobne aj veľkosť aj prevedenie, síce mám kamarátku, čo si aj cez internet objednávala, ale ja som v tomto taká stará škola, že je mi lepšie vidieť raz naživo ako viackrát na obrázku.

jaskova

no tak aku sedacku, tuto otazku si kladieme uz dlhsie, vobec neviem nemam predstavu ani co sa tyka farby ani materialovo :D ale co viem je, ze fakt tu nasu staru uz potrebujeme vymenit :)

marinina

SOFKASOFKA - Niekedy je lepšie vidieť naživo a to proste ťa osloví, na obrázku je jedna vec, ale naživo úplne to je o inom.