co robim zle?

Príspevok v téme: co robim zle?
vivi.en

neviem co mam robit vzdy ked som mala nejaky normalny vztah tak stroskotal na tom ze kazdy moj priatel si po case chcel "vyskusat" nejaku inu. s mojim terajsim priatelom som 10 mesiacov vazne som si myslela ze je iny poznam ho uz par rokov. vzdy som pri nom mala istotu ale v poslednom case vobec. zacinam mam pocit ze tento vztah dopadne ako tie predtym. ked sa pohadame samozrejme ze mu volam ja a snazim sa o tom nejak porozpravat. vycita mi strasne blbosti ktore robi aj on a ked mu povie ze ved on robi to iste tak mi povie ze o tom sa teraz nebavime a podobne. co robim zle?

Slobodna

Príliš sa bojíš, že stratíš chlapa a všetko svoje správanie tomu podriaďuješ. Trošku hrdosti a sebalásky ti chýba, existovať sa dá aj bez chlapa. Celý tvoj postoj voči mužom je zlý, ale aj voči sebe samej.

KLick

hm myslim ze ak chces vediet na com si tak mu po hadke aspon raz nevolaj. ja viem ze ti na vztahu s nim zalezi preto to robis ale takto nevies na com si. skus nevolat a uvidis co on spravi. ak zavola tak ta ma stale zaujem. ono jemu je v podstate pohodlne nevolat, ved naco ked mu vzdy zavolas ty? a to si chlapi necenia. mozno ked mu nezavolas tak ho donutis premyslat nad tym ze mozno ta nema taku istu a zacne aj on nieco robit.

ta3

nemusis robit nic zle, jednoducho to doteraz este nebol ten pravy, niekto toho praveho hlada cely zivot, hlada, teda skusa a ak to nie je on/ona, vztah sa rozpada, nevesaj hlavu a nehadz flintu do zita, kto hlada, ten najde, chce to iba trpezlivost

vivi.en

ked to su take blbosti vsetko o tom sa ani neoplati hovorit. povedal ze ma teraz stres a ze je toho na neho vela nic nestiha a tak. to chapem. ale jednoducho vsetko je uz pre neho samozrejme. nikdy sa neozve on ked sa pohadame. nikdy nejak neprejavi ze by mu na tom zalezalo jednoducho nic ako keby si povedal ze ved ona zavola ustupi a vsetko bude zasa super.